جستجوی پیشرفته

سفری که نگرش شما به زندگی را تغییر می‌دهد / تصاویر

سفری که نگرش شما به زندگی را تغییر می‌دهد

یکی از عواملی که باعث دگرگونی و تغییر دیدگاه افراد نسبت به زندگی و شخصیت فردی خود می‌شود، مسافرت کردن است. همانطور که سعدی در یکی از غزلیات خود می‌فرماید: “بسیار سفر باید تا پخته شود خامی”.

سفری که نگرش شما به زندگی را تغییر می‌دهد

سفری که نگرش شما به زندگی را تغییر می‌دهد

در اینجا قصد داریم تا هفت مقصد مسافرت را به شما معرفی کنیم که دقایق زیادی از تفکر و تامل و خوداندیشی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

۱- کیوتو، ژاپن

کیوتو، ژاپن

کیوتو، ژاپن

این شهر آرام که برای مدتی حدود هزار سال پایتخت ژاپن بوده است، مکان معرکه‌ای برای جدا شدن از فشار زندگی روزمره است. باید زمانی را به گشت و گذار در میان سایت‌های میراث جهانی یونسکو در این شهر بگذرانید که شامل باغ‌های انعکاسی و معابد خیره‌کننده است. کیوتو کاملا برعکس شهر پرشتاب و دیوانه‌وار توکیو، یعنی پایتخت فعلی ژاپن، شهری آرام است. شهری مناسب برای توقف کردن و تفکر و تامل جدی در یک مکان به شدت معنوی.

۲- استانبول، ترکیه

استانبول، ترکیه

استانبول، ترکیه

این شهر نه تنها یک تاریخ بسیار غنی در خود دارد، بلکه آمیزه‌ی تمام عیاری از شرق و غرب نیز هست. حفظ سنت‌ها در کنار استقبال از فرهنگ دنیای مدرن و امروزی از ویژگی‌های بارز این شهر است. با مسافرت به این شهر به فهم بهتری از نیاز به تعادل در زندگی اشخاص دست پیدا خواهید کرد و مشاهده خواهید کرد که چگونه جنبه‌های مختلفی از خودتان، به طور هم‌زمان و هماهنگ با هم همکاری می‌کنند.

۳- سانفرانسیسکو، ایالات متحده آمریکا

سانفرانسیسکو، ایالات متحده آمریکا

سانفرانسیسکو، ایالات متحده آمریکا

این شهر با آغوش باز به همه‌ی مردم با شیوه‌های زندگی متفاوت خوش‌آمد می‌گوید؛ و به کسانی که از دروازه طلایی آن وارد می‌شوند نیز همین را می‌آموزد. سخت است که این شهر را از خلیج ببینید و انگیزه‌ای را برای کسب تجربیات جدید حس نکنید. تجربیاتی که افق دید شما را گسترش خواهند داد و شمارا روشن‌فکرتر می‌کنند. فرقی ندارد که غذای جدیدی را تجربه کنید یا خودتان را در یک محله با فرهنگ غریبه غرق کنید؛ در هر صورت سانفرانسیسکو شما را روشن‌فکرتر و در رفتار با مردم، شکیباتر خواهد کرد.

۴- کیپ تاون، آفریقای جنوبی

کیپ تاون، آفریقای جنوبی

کیپ تاون، آفریقای جنوبی

این شهر که در جنوبی‌ترین راس آفریقا قرار دارد، شما را از حصار راحتی خود خارج می‌کند تا بی‌عدالتی با طعم نژادپرستی که در این مکان رخ داده است را بشناسید. تلاش‌ها و رهبری نلسون ماندلا برای بیرون بردن کشورش از سایه‌ی تبعیض، الهام‌بخش شما خواهد بود و می‌توانید آن را به نوبه‌ی خود در هویت فرهنگی‌تان، در جامعه خود و در دنیا منعکس کنید.

۵- گرینداویک، ایسلند

گرینداویک، ایسلند

گرینداویک، ایسلند

حس آرامش را در قدرت طبیعی شفابخش این شهر ساحلی ایسلندی خواهید یافت. یکی از اصلی‌ترین جذابیت‌های این مکان، بلو لاگن (تالاب آبی) است. یک آبگرم طبیعی که مکان مناسبی برای پاک‌سازی هم‌زمان بدن و ذهن است. در کل زمین هیچ مکانی شبیه این تالاب وجود ندارد و وقت گذراندن در این محیط سورئال و فرازمینی به افکار شما منظر جدیدی می‌بخشد.

۶- کراکوف، لهستان

کراکوف، لهستان

کراکوف، لهستان

این شهر اروپای غربی از لحظه‌ی ورود تا هنگام ترک آن وجود شما را تصرف می‌کند و تا مدت طولانی بعد از بازگشت‌تان هنوز اثر آن را بر خود حس خواهید کرد. هنگامی که در میدان اصلی به گشت و گذار می‌پردازید و یا در اطراف زمین‌های قلعه‌ی وویل می‌چرخید،یا آشیانه‌ی اژدها (افسانه‌ی شهر) را کاوش می‌کنید، احساس خواهید کرد که درون افسانه‌ی پریان در یک شهر مدرن هستید و این حس رویایی را تجربه خواهید کرد. اما شهر کراکوف فقط در مورد رویاها نیست، زیرا یادآور تراژدی‌هایی است که در طول فاجعه‌ی هولوکاست رخ داده است. این شهر مکان مناسبی برای یادگیری و مرور لحظات تیره‌ی تاریخ و فراگرفتن درباره‌ی قدرت مبارزه‌ی روح انسان با لحظات تلخ است.

۷- کرایست‌چرچ، نیوزیلند

کرایست‌چرچ، نیوزیلند

کرایست‌چرچ، نیوزیلند

این شهر زیبا، همراه با پس زمینه‌ای از قلّه‌هایی پر از برف، مقصدی آرام و بی‌‌همتا برای مسافرت و کسب تجربه است. با طبیعتی که دور تا دور این منظره‌ی شهری را فرا گرفته است، سخت است که بازتابی درونی از زندگی خود نداشته باشید و به آن فکر نکنید. این شهر مثال خوبی برای بهبود از اندوه باقی مانده از زمین لرزه‌ی ویران‌کننده سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ است و به همه بازدیدکنندگانش می‌آموزد که فراموش کردن و بهبود دردها بعد از پیش آمدن سختی‌ها ممکن است.

سفری که نگرش شما به زندگی را تغییر می‌دهد ، سفری که نگرش شما به زندگی را تغییر می‌دهد ، سفری که نگرش شما به زندگی را تغییر می‌دهد

.::: تورهای داخلی :::.

آفر تور قشم ۰۴ مهر ۹۶ از مشهد

مشهد » قشم

3 شب

از 410/000 تومان

تور کیش ۳۱ شهریور ۹۶ از مشهد (منقضی شده!)

مشهد » کیش

4 شب

از 550/000 تومان

آفر تور کیش ۳۰ شهریور ۹۶ (منقضی شده!)

تهران » کیش

2 شب

از 399/000 تومان

تور قشم ۳ شب ۲۶ شهریور ۹۶ (منقضی شده!)

تهران » قشم

3 شب

از 585/000 تومان

تور کیش ۳ شب ۳۱ شهریور ۹۶ (منقضی شده!)

تهران » کیش

3 شب

از 470/000 تومان

تور کیش ۲ شب ویژه ۰۱ مهر ۹۶

تهران » کیش

2 شب

از 450,000 تومان

.::: ابر برچسب ها :::.

اخبار گردشگری ایتالیا باکو تایلند ترکیه تفلیس تور تور آذربایجان ، لحظه آخری ، ارزان تور آنتالیا ، لحظه آخری ، ارزان تور ارزان مشهد تور ارزان کیش ، لحظه آخری تور ارزان کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور ارمنستان ، لحظه آخری ، ارزان تور استانبول ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور امارات تور ایران تور ایروان تور باکو ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور تایلند ، لحظه آخری ، ارزان تور ترکیه تور تفلیس ، لحظه آخری ، ارزان تور داخلی ، لحظه آخری ، ارزان تور دبی ، لحظه آخری ، ارزان تور قشم تور قشم ، لحظه آخری ، ارزان تور قشم از مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور لحظه آخری ، آفرهای مسافرتی لحظه آخری و ارزان تور لحظه آخری کیش تور مارماریس ، لحظه آخری ، ارزان تور مالزی ،آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور مالزی از مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 96 ، لحظه آخری ، ارزان تورهای تابستان 95 تورهای ماه رمضان 95 تور پاتایا ، لحظه آخری ، ارزان تور کوالالامپور تور کوالالامپور از مشهد تور کوش آداسی ، لحظه آخری ، ارزان تور کیش ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور گرجستان ، لحظه آخری ، ارزان جاذبه های گردشگری جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های گردشگری تفلیس جاذبه های گردشگری دبی جاذبه های گردشگری گرجستان دبی روسیه هتل هتل های 5 ستاره آنتالیا هتل های آذربایجان هتل های آنتالیا هتل های باکو هتل های تایلند هتل های تفلیس هتل های دبی هتل های گرجستان چین گرجستان

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به تور ایران است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است