جستجوی پیشرفته

۱۶ دریاچه مخفی که از دیدن آن ها متعجب می شوید / تصاویر

۱۶ دریاچه مخفی

۱۶ دریاچه مخفی که از دیدن آن ها متعجب می شوید / تصاویر

 

انسان ها همیشه در نزدیکی آب زندگی کرده اند. آب نه تنها غذای انسان را تامین می کرده بلکه با زیبایی طبیعی خود تخیلات انسان را نیز به کار می گرفته است. در ادامه مجموعه ای از زیباترین دریاچه های پنهان طبیعت را برای شما جمع آوری کرده ایم:
دریاچه Ayie

دریاچه آییه که در پارک ملی Situ Gunung قرار گرفته جز مناطق حفاظت شده اندونزی می باشد. پارک ملی Situ Gunung آبشارهای زیادی نیز دارد که به زیبایی طبیعی این منطقه افزوده اند.

دریاچه Ayie

دریاچه Ayie

Hornindalsvatnet

Hornindalsvatnet با ۵۱۴ متر عمق عمیق ترین دریاچه نروژ است. نزدیک ترین دهکده ها به دریاچه گروداس و موگرندا هستند که هر دو با ماشین قابل دسترسی اند.

Hornindalsvatnet

Hornindalsvatnet

دریاچه Peyto

دریاچه پیتو که از یخچال های طبیعی تغذیه می شود در پارک ملی Banff در کانادا واقع شده است. این دریاچه در ارتفاع ۱۸۰۰ متری واقع شده و برای دسترسی به آن باید از جاده Icefields Parkway عبور کنید.

دریاچه Peyto

دریاچه Peyto

دریاچه Ashi

دریاچه آشی دریاچه ای بسیار دیدنی در منطقه هاکونه ژاپن است. این دریاچه به خاطر نمای فوق العاده از قله فوجی معروف است. دریاچه آشی به معنی دریاچه نی است چون در بستر این دریاچه نی های زیادی وجود دارد.

دریاچه Ashi

دریاچه Ashi

دریاچه Ohrid

دریاچه اوهرید یکی از قدیمی ترین و عمیق ترین دریاچه های اروپاست و یونسکو اعلام کرده اکوسیستم این دریاچه ارزش جهانی دارد. در این دریاچه بیش از ۲۰۰ گونه بومی مختلف زندگی می کنند که فقط همین جا وجود دارند. حتی ناسا هم یکی از دریاچه های تایتان (یکی از قمرهای زحل) را اوهرید نامگذاری کرده است.

دریاچه Ohrid

دریاچه Ohrid

دریاچه Takhlakh

از این دریاچه زیبا در واشنگتن، کوه آدامز پیداست. این دریاچه با جنگل های Grifford Pinchot احاطه شده است و به همین خاطر گردشگران می توانند در هر زمانی از سال از اینجا دیدن کنند.

دریاچه Takhlakh

دریاچه Takhlakh

دریاچه Gunung Tujuh

دریاچه گونینگ توجو در پارک ملی Kerinci در اندونزی قرار گرفته است. کوه توجو با ارتفاع ۱۹۰۰ متر دریاچه را احاطه کرده است. این دریاچه بین کوهنوردان معروف است و معمولا محلی ها در آن ماهیگیری می کنند.

دریاچه Gunung Tujuh

دریاچه Gunung Tujuh

دریاچه Sampaloc

دریاچه سامپالوک در فیلیپین بین هفت دریاچه سان پابلو بزرگ ترین است. محلی ها از این دریاچه ماهی می گیرند و از بستر حاصلخیز آن برای کشاورزی استفاده می شود.

دریاچه Sampaloc

دریاچه Sampaloc

دریاچه Tranquil

آب دریاچه ترانکوییل از کوه یخی که در نزدیکی آن قرار دارد تامین می شود. گونه های گیاهی و جانوری متعددی در این دریاچه زندگی می کنند که به زیبایی کوه های اطراف این منطقه می افزایند.

دریاچه Tranquil

دریاچه Tranquil

دریاچه Melissani

دریاچه ملیسانی در غاری به همین نام در یونان قرار دارد. این دریاچه خانه گیاهان زیادی است که کف آن را پوشانده اند. گردشگران به خاطر آب فوق العاده آبی اینجا و همچنین نور زیبای آفتاب که از حفره بالای غار به درون می تابد به این محل جذب می شوند.

دریاچه Melissani

دریاچه Melissani


دریاچه St Mary

دریاچه سنت مری دومین دریاچه بزرگ در پارک ملی Glacier در ایالت مونتانا است. این دریاچه با ارتفاع ۱۴۰۰ متر آب بسیار سردی دارد و در زمستان سطح آن کاملا یخ می زند. گردشگران در تمام طول سال می توانند از این مکان دیدن کنند.

دریاچه St Mary

دریاچه St Mary

دریاچه Minnewanka

دریاچه مینوانکا در پارک ملی بانف در کانادا قرار گرفته و طولانی ترین دریاچه در بین مجموعه پارک های Canadian Rockies می باشد. در حال حاضر از آب این دریاچه برای سدسازی در پروژه های هیدروالکتریک استفاده می شود.

دریاچه Minnewanka

دریاچه Minnewanka

دریاچه Reed Flute

دریاچه رید فلوت در غاری با همین نام در چین قرار دارد. غار یک غار طبیعی آهکی است که توسط دولت چین بسیار زیبا نورپردازی شده است. این غار سرشار از زیبایی است و در میان گردگشران منطقه بسیار معروف است.

دریاچه Reed Flute

دریاچه Reed Flute

دریاچه Hallstatt

دریاچه هالستات در اتریش واقع شده و با ناحیه مسکونی Salzkammergut احاطه شده است. این منطقه جز میراث جهانی یونسکو می باشد. گردشگران می توانند در هتل های زیادی که در کنار دریاچه قرار گرفته اقامت داشته باشند.

دریاچه Hallstatt

دریاچه Hallstatt

دریاچه Louise

دریاچه لوییز در کانادا یک دریاچه یخی است که نام آن از شاهزاده Louisa Caroline Alberta یکی از دختران ملکه ویکتوریا گرفته شده است. رنگ زمردی درخشان این آب به دلیل گرد سنگ هایی است که با آب های ذوب شده از یخچال های اطراف به این دریاچه ریخته می شوند.

دریاچه Louise

دریاچه Louise

دریاچه Plitvice

این دریاچه در پارک ملی Plitvice در کرواسی قرار دارد. این منطقه حفاظت شده تقریبا ۳۰۰ هزار کیلومتر مساحت دارد و سالانه ۱٫۲ میلیون نفر از آن دیدن می کنند. همچنین آبشارهای بسیار زیبا در این پارک قرار دارد.

دریاچه Plitvice

دریاچه Plitvice

۱۶ دریاچه مخفی ، ۱۶ دریاچه مخفی ، ۱۶ دریاچه مخفی ، ۱۶ دریاچه مخفی

.::: تورهای داخلی :::.

تور کویر مصر ۲ آبان ۹۶ از مشهد

مشهد » کویر مصر

3 شب

از 295/000 تومان

تور مشهد ۲ شب ویژه ۰۶ آبان ۹۶

تهران » مشهد

2 شب

از 395,000 تومان

تور کیش ۲ شب ویژه ۳۰ مهر ۹۶

تهران » کیش

2 شب

از 395,000 تومان

تور کیش ۲ شب ۶ آبان ۹۶

» کیش

2 شب

از 420,000 تومان

تور کیش ۲ شب ویژه ۲۸ مهر ۹۶ (منقضی شده!)

تهران » کیش

2 شب

از 440,000 تومان

تور کیش ویژه ۲۹ مهر ۹۶ (منقضی شده!)

تهران » کیش

2 شب

از 380,000 تومان

.::: ابر برچسب ها :::.

اخبار گردشگری ایتالیا باکو تایلند ترکیه تفلیس تور تور آذربایجان ، لحظه آخری ، ارزان تور آنتالیا ، لحظه آخری ، ارزان تور ارزان مشهد تور ارزان کیش ، لحظه آخری تور ارزان کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور ارمنستان ، لحظه آخری ، ارزان تور استانبول ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور امارات تور ایران تور ایروان تور باکو ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور تایلند ، لحظه آخری ، ارزان تور ترکیه تور تفلیس ، لحظه آخری ، ارزان تور داخلی ، لحظه آخری ، ارزان تور دبی ، لحظه آخری ، ارزان تور قشم تور قشم ، لحظه آخری ، ارزان تور قشم از مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور لحظه آخری ، آفرهای مسافرتی لحظه آخری و ارزان تور لحظه آخری کیش تور مارماریس ، لحظه آخری ، ارزان تور مالزی ،آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور مالزی از مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 96 ، لحظه آخری ، ارزان تورهای تابستان 95 تورهای ماه رمضان 95 تور پاتایا ، لحظه آخری ، ارزان تور کوالالامپور تور کوالالامپور از مشهد تور کوش آداسی ، لحظه آخری ، ارزان تور کیش ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور گرجستان ، لحظه آخری ، ارزان جاذبه های گردشگری جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های گردشگری تفلیس جاذبه های گردشگری دبی جاذبه های گردشگری گرجستان دبی هتل هتل های 5 ستاره آنتالیا هتل های آذربایجان هتل های آنتالیا هتل های باکو هتل های تایلند هتل های تفلیس هتل های دبی هتل های گرجستان پوکت چین گرجستان

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به تور ایران است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است