جستجوی پیشرفته

اشتباهاتی که در سفر به بانکوک نباید انجام داد

بانکوک یکی از دیدنی ترین و حیرت آور ترین شهرهای تایلند به حساب می آید ، اگر قصد سفر به این شهر را دارد و اینکه تا به حال تجربه ای از سفر به این شهر نداشته اید این اشتباهات را مرتکب شوید .
در ادامه با این اشتاباهات که باید از انجام آنها پرهیز کرد شما را آشنا میکنیم . با تور ایران همراه باشید .

اشتباهاتی که در سفر به بانکوک نباید انجام داد

چه چیزی بانکوک را خاص می کند؟

بانکوک از آن دسته شهرهایی است که در نگاه اول یا عاشقش می شوید یا از آن متنفر می شوید. افراد زیادی در اولین سفرشان به این شهر پرهیاهو گفته اند که در همان نگاه اول عاشق رنگارنگ بودن شعر، رنج وسیع دیدنی ها و بوی خوش رستوران های شهر و دیدنی های کهن آن، آن هم در یک شهر مدرن شده اند. اما در مقابل، افرادی هم هستند که اصلا نتوانسته اند با شهر ارتباط برقرار کنند. در واقع بانکوک جایی است که هر کسی خودش باید آن را کشف کند.

کارهایی که در این شهر نباید انجام داد

۱- سپری کردن همه ی زمان سفر در جاده Khao San

به سختی می توان مسافری را پیدا کرد که به بانکوک سفر کرده باشد اما جاده ی خائو سان را نگشته باشد. این جاده در واقع قلب فرهنگ کوله گردی آسیا است و با رستوران های ارزان، هتل های ارزان و مغازه های توریستی ارزان؛ گره خورده است. اما خائو سان جایی است که باید آن را ببینید. در واقع این جاده، بانکوک را بانکوک می کند. در اینکه هر گردشگری در دنیا باید این مکان جادویی را ببیند، شکی نیست اما خائو سان فقط قسمت کوچکی از بانکوک است و برای اقامت دهی راحت به توریست ها ساخته شده است. اینجا بانکوک نیست، در آن به ندرت فرد محلی ای دیده می شود حتی غذاهای خیابانی هم مثل غذاهای خیابانی چند خیابان بالاتر مزه ی خوبی ندارد. اگر همه ی وقتتان را در این منطقه بگذرانید،احتمال اینکه یکی از آشنایتان را ببینید خیلی زیاد است. اما اگر قصدتان این بوده، پس چرا این همه راه تا این نقطه از دنیا سفر کرده اید؟

اشتباهاتی که در سفر به بانکوک نباید انجام داد

۲- کلاهبرداری به شیوه ی تاک- تاک!

گشتن شهر آن هم وقتی سوار یک تاک- تاک باشید، واقعا جادویی است مخصوصا برای ما ایرانی ها که همچینین وسیله ی نقلیه ای در کشورمان نداریم. اما باید مراقب باشید چون وقتی می خواهید از یکی از جاذبه های گردشگری این شهر دیدن کنید، توسط یکی از شهروندان بانکوکی متوقف می شوید. او به شما می گوید که آن مکان در حال حاضر بسته است یا خیلی شلوغ است و بهتر است بعدا از آن دیدن کنید و یا اینکه خیلی توریستی و گران است اما جای نگرانی نیست چون او قرار است به شما، جاذبه های پنهان شهر را نشان دهد! بعد از اینکه سوار تاک- تاکش می شوید، او شما را به مکان های دیدنی رایگان می برد جاهایی که خالی از جمعیت گردشگرهاست و شما هم لذت می برید و با خودتان فکر می کنید که بهتر از این نمی شود. بعد از گشت و گذار، شما را به مغازه ی طلا یا لباس فروشی می برد و به شما می گوید: آنها در برابر پیدا کردن توریست، به من بنزین می دهند. شما هم که احتمالا حوصله ی بحث ندارید و شاید هم کمی دلتان می سوزد، قبول می کنید تا از آن مغازه خریدی هر چند کوچک کنید. همینکه این گشت به پایان می رسد می بینید که نه تنها نصف روزتان را از دست داده اید، بلکه پول اضافی هم خرج کرده اید و مکانی که قصد دیدن آن را داشته اید نه تنها باز بوده، بلکه در چند قدمی تان قرار داشته است! این اشتباهی است که خیلی از توریست ها در سفر به این شهر می کنند و حالا که دانستید بهتر است شما یکی از آنها نباشید.

اشتباهاتی که در سفر به بانکوک نباید انجام داد

منبع : travelfreak

تور ایران مرجع : تور آنتالیا

.::: تورهای داخلی :::.

.::: ابر برچسب ها :::.

اخبار گردشگری ایتالیا بانکوک باکو تایلند ترکیه تفلیس تور تور آذربایجان ، لحظه آخری ، ارزان تور آنتالیا ، لحظه آخری ، ارزان تور ارزان کیش ، لحظه آخری تور ارزان کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور ارمنستان ، لحظه آخری ، ارزان تور استانبول ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور امارات تور ایران تور ایروان تور بانکوک ، لحظه آخری ، ارزان تور باکو ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور تایلند ، لحظه آخری ، ارزان تور ترکیه تور تفلیس ، لحظه آخری ، ارزان تور داخلی ، لحظه آخری ، ارزان تور دبی ، لحظه آخری ، ارزان تور قشم تور قشم ، لحظه آخری ، ارزان تور لحظه آخری ، آفرهای مسافرتی لحظه آخری و ارزان تور مارماریس ، لحظه آخری ، ارزان تور مالزی ،آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور مالزی از مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 96 ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 97 ، لحظه آخری ، ارزان تورهای تابستان 95 تور پاتایا ، لحظه آخری ، ارزان تور کوالالامپور تور کوالالامپور از مشهد تور کوش آداسی ، لحظه آخری ، ارزان تور کیش ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور گرجستان ، لحظه آخری ، ارزان جاذبه های گردشگری جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های گردشگری تفلیس جاذبه های گردشگری دبی جاذبه های گردشگری گرجستان دبی هتل هتل های 5 ستاره آنتالیا هتل های آذربایجان هتل های آنتالیا هتل های باکو هتل های تایلند هتل های تفلیس هتل های دبی هتل های گرجستان پاتایا پوکت چین گرجستان

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به تور ایران است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است