جستجوی پیشرفته

این مقاصد گردشگری در تمامی ماه های سال ارزان ترین هستند

این مقاصد گردشگری در تمامی ماه های سال ارزان ترین هستند

این مقاصد گردشگری در تمامی ماه های سال ارزان ترین هستند

اگر به دنبال ارزان ترین مقاصد گردشگری دنیا در ۱۲ ماه سال هستید ، در ادامه با تور ایران همراه باشید تا ما شما را با این مقاصد گردشگری آَشنا کنیم .

یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها برای کاهش هزینه‌های سفر، سفر در فصل‌های خلوت و کم‌گردشگر سال است. برای اینکه بتوانید چنین سفری را تجربه کنید باید دست‌تان برای زمان‌بندی سفر آزاد باشد. در این مقاله با ارزان‌ترین مقصدهای گردشگری در دوازده ماه سال به تفکیک ماه، آشنا می‌شویم.

ژانویه ( از ۱۱ دی تا ۱۱ بهمن)

لس آنجلس

با سفر به لس آنجلس در این ماه از سال می‌توانید ۳۳ درصد در هزینه‌ی اقامت خود صرفه‌جویی کنید. با پرداخت شبی ۲۱۲ دلار می‌توانید در یک هتل چهار ستاره اقامت کنید که پایین‌ترین مبلغ در تمام طول سال است. با صرفه‌جویی در محل اقامت می‌توانید پول خود را در بخش‌های دیگر سفر مثلا غذا خوردن در رستوران‌های عالی، هزینه کنید.

 

ملبورن

با سفر به ملبورن در ماه ژانویه می‌توانید از از فرصت کاهش هزینه‌ها استفاده کنید. چون این ماه بین کریسمس و فصل برگزاری اپن استرالیا یا تنیس آزاد استرالیا قرار گرفته است. این دو زمان شلوغ‌ترین فصل‌های گردشگری در استرالیا هستند. در این فصل‌های شلوغ، شبی ۱۵۰ دلار باید بابت اقامت بپردازید اما در ژانویه با پرداخت ۱۱۲ دلار می‌توانید در یک هتل عالی اقامت کنید.

فوریه (از ۱۲ بهمن تا ۹ اسفند)

هونولولو

شهر هونولولو پایتخت جزایر هاوایی و بزرگ‌ترین بندر هاوایی است. هاوایی در تعطیلات سال نو بسیار گران است اما هر چه به سمت روز ولنتاین پیش می‌رویم، این مقصد گردشگری رومانتیک، ارزان‌تر می‌شود. در واقع هزینه‌ی اقامت در هتل‌ها تا ۴۰ درصد کاهش پیدا می‌کند. با سفر در اولین هفته‌ی این ماه، از بیشترین میزان تخفیف‌ها بهره‌مند خواهید شد. مجمع‌الجزایر هاوایی در اقیانوس آرام قرار دارد و ایالت پنجاهم کشور آمریکا است.

هنگ‌ کنگ

این ماه علاوه بر اینکه فرصتی عالی برای بهره‌مندی از قیمت پایین هتل‌ها در هنگ کنگ است، بهترین فصل برای خرید هم محسوب می‌شود چون حراجی‌های زیادی در این ماه برگزار می‌شود. دوستداران رویدادهای فرهنگی هم می‌توانند در جشنواره‌ی فانوس‌ها یا سال نوی چینی شرکت کنند. در فوریه با پرداخت ۱۲۵ دلار می‌توانید در هتل چهار ستاره اقامت کنید.

مارس (از ۱۰ اسفند تا ۱۰ فروردین)

فلگستف (Flagstaff)، آریزونا

این شهر را به عنوان یکی از ارزان‌ترین دروازه‌های گرند کنیون در نظر بگیرید. آب و هوای خنک این ماه، به این معنا است که هنگام بازدید از منظره‌ها، با گردشگران بسیار کمی مواجه می‌شوید. اگر بتوانید در هفته‌ی اول ماه مارس به این شهر سفر کنید، می‌توانید با کمتر از ۱۰۰ دلار، در یک هتل راحت اقامت کنید. به علت وجود دو رصدخانه‌ی بزرگ آمریکا در این شهر، آلودگی نوری در آن کاملاً کنترل می‌شود، لذا این شهر یکی از تاریک‌ترین آسمان‌های جهان را دارد. در سال ۲۰۰۱ این شهر به عنوان نخستین شهر آسمان – تاریک بین‌المللی به رسمیت شناخته شد.

بوئنوس آیرس

این ماه از سال در بوئنوس آیرس پاییز است. در این سفر به یادماندنی می‌توانید از قدم زدن در زیباترین مناظر پاییزی لذت ببرید. در این ماه فقط با پرداخت ۵۵ دلار می‌توانید در هتل چهار ستاره اقامت کنید. قیمت‌های پایین و فرصت عالی برای لذت بردن از یک سفر پاییزی، ارزش تحمل کردن پروازهای طولانی را دارد. بوئنوس آیرس پایتخت کشور آرژانتین و بزرگ‌ترین شهر و بندر آن است. این شهر که به شدت تحت تأثیر فرهنگ اروپا قرار گرفته، به خاطر معماری، زندگی شبانه و فعالیت‌های فرهنگی در دنیا مشهور است.

آوریل (از ۱۱ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت)

شیکاگو

فصل بهار و ماه آوریل بهترین زمان برای سفر به شیکاگو است زیرا قیمت هتل‌ها تا ۵۴ درصد نسبت به فصل پرگردشگر سال، کاهش می‌یابد. در این ماه از سال از سرمای زمستان خبری نیست و تعداد گردشگران بسیار اندک است. می‌توانید از حضور در کنار دریاچه‌ی میشیگان، موزه‌های فوق‌العاده و رستوران‌های بی‌نظیر شهر لذت ببرید. شهر شیکاگو یکی از مراکز عمده تجاری، مالی، ترابری، و فرهنگی در ایالات متحده است. شیکاگو تأثیر فراوانی در آموزش، سرگرمی و سیاست دارد. این شهر دارای سه خط مترو و دو فرودگاه است.

کپنهاگ

از مه تا اکتبر، فصل توریستی کپنهاگ است. این شهر کوچک و زیبا در این فصل بسیار شلوغ می‌شود. اگر در ماه آوریل برای سفر به کپنهاگ برنامه‌ریزی کنید می‌توانید ۳۸ درصد در هزینه‌ی هتل صرفه‌جویی کنید. در این ماه از روزهای کوتاه و سرمای زمستان خبری نیست.

مه (از ۱۱ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد)

فورت لادردیل (Fort Lauderdale)، فلوریدا

با انتخاب این مقصد در ماه مه، از سیل جمعیت گردشگران بهاری و رطوبت هوا دور می‌مانید. فورت لادردیل مقصد مناسبی است اگر می‌خواهید سفری آرام را تجربه کنید. با پرداخت ۱۶۲ دلار می‌توانید در یک هتل خوب اقامت کنید. این شهر یکی از مقصدهای گردشگری محبوب در آمریکا است و ۴۵ کیلومتر با میامی فاصله دارد.

لندن

لندن یکی از جذاب‌ترین پایتخت‌های دنیا و البته همیشه گران است. اما اگر بعد از تعطیلات May Day برای سفر به لندن برنامه‌ریزی کنید می‌توانید از کاهش قیمت‌ها استفاده کنید. با پرداخت ۲۱۶ دلار می‌توانید در هتل خوب اقامت کنید.

ژوئن (از ۱۱ خرداد تا ۹ تیر)

سن آنتونیو، تگزاس

سن آنتونیو توانسته توجه گردشگران را از آستین (Austin) به سوی خود جلب کند. این شهر رستوران‌های عالی و هتل‌های جدید و مجهزی دارد. ضمنا اقامت در این شهر، ۴۹ درصد ارزان‌تر از آستین است. در این ماه از سال با پرداخت ۱۶۴ دلار می‌توانید در یک هتل چهار ستاره اقامت کنید و فقط یک ساعت با ماشین تا آستین فاصله دارید. سن‌آنتونیو هفتمین شهر بزرگ ایالات متحده‌ی آمریکا و دومین شهر بزرگ ایالت تگزاس است.

پکن

ماه ژوئن بین دو فصل گردشگری پکن قرار دارد. البته در این ماه از سال هوای پکن چندان مساعد نیست اما از آنجایی که سفرهای داخلی تقریبا تعطیل هستند، می‌توانید با کمترین هزینه سفر کنید. با پرداخت کمتر از ۸۰ دلار می‌توانید در هتل چهار ستاره اقامت کنید. پکن دومین شهر پرجمعیت چین پس از شانگهای و مرکز سیاسی، فرهنگی و آموزشی کشور است. فرودگاه بین‌المللی پکن دومین فرودگاه شلوغ دنیا از نظر ترافیک مسافران است.

منبع : sunset

تور ایران مرجع : تور آنتالیا

این مقاصد گردشگری در تمامی ماه های سال ارزان ترین هستند ، این مقاصد گردشگری در تمامی ماه های سال ارزان ترین هستند ، این مقاصد گردشگری در تمامی ماه های سال ارزان ترین هستند ، این مقاصد گردشگری در تمامی ماه های سال ارزان ترین هستند ، این مقاصد گردشگری در تمامی ماه های سال ارزان ترین هستند ، این مقاصد گردشگری در تمامی ماه های سال ارزان ترین هستند

.::: تورهای داخلی :::.

.::: ابر برچسب ها :::.

اخبار گردشگری ایتالیا بانکوک باکو تایلند ترکیه تفلیس تور تور آذربایجان ، لحظه آخری ، ارزان تور آنتالیا ، لحظه آخری ، ارزان تور ارزان کیش ، لحظه آخری تور ارزان کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور ارمنستان ، لحظه آخری ، ارزان تور استانبول ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور امارات تور ایران تور ایروان تور بانکوک ، لحظه آخری ، ارزان تور باکو ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور تایلند ، لحظه آخری ، ارزان تور ترکیه تور تفلیس ، لحظه آخری ، ارزان تور داخلی ، لحظه آخری ، ارزان تور دبی ، لحظه آخری ، ارزان تور قشم تور قشم ، لحظه آخری ، ارزان تور لحظه آخری ، آفرهای مسافرتی لحظه آخری و ارزان تور مارماریس ، لحظه آخری ، ارزان تور مالزی ،آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور مالزی از مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 96 ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 97 ، لحظه آخری ، ارزان تورهای تابستان 95 تور پاتایا ، لحظه آخری ، ارزان تور کوالالامپور تور کوالالامپور از مشهد تور کوش آداسی ، لحظه آخری ، ارزان تور کیش ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور گرجستان ، لحظه آخری ، ارزان جاذبه های گردشگری جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های گردشگری تفلیس جاذبه های گردشگری دبی جاذبه های گردشگری گرجستان دبی هتل هتل های 5 ستاره آنتالیا هتل های آذربایجان هتل های آنتالیا هتل های باکو هتل های تایلند هتل های تفلیس هتل های دبی هتل های گرجستان پاتایا پوکت چین گرجستان

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به تور ایران است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است