جستجوی پیشرفته

بهترین تفریحات رایگان در فلورانس را بشناسید

بهترین تفریحات رایگان در فلورانس را بشناسید

ایتالیا یکی از پرطرفدار ترین کشورها برای توریست های می باشد ، ایتالیا مشهور به کشور چکمه ای نیز می باشد . این کشور با اینکه شاهد رکود شمار بازدیدکنندگان و منافع توریستی سرشار می باشد ، اما همچنان مقصدی ارزیان برای سپری کردن تعطیلات نیز به حساب نمی آید .

این امر به ویژه در مورد شهرهای عمده توریستی مانند رم، ونیز، و فلورانس مصداق می‌یابد. ولی این بدان معنا نیست که باید برای هرآنچه ارزش دیدن یا انجام دادن، دارد پول بپردازید.

در واقع برخی اوقات بهترین کارهایی که می‌توان در یک شهر انجام داد، رایگان هستند. در ادامه به شما می‌گویم چه لذت‌هایی را می‌توان در فلورانس رایگان تجربه کرد.

متاسفانه بسیاری از بهترین کارهایی که می‌توان در فلورانس انجام داد، پرهزینه هستند. اما، برخی جاذبه‌های بسیار کم هزینه هم وجود دارند که می‌توان از آن‌ها لذت برد.

در این جا فهرستی از کارهایی که می‌توان به طور رایگان در فلورانس انجام داد، آمده است و برای اینکه قدری بر تعداد کارهای این لیست بیفزایم، نه تنها کارهایی را که همیشه رایگان هستند، ذکر کرده‌ایم بلکه مواردی را هم که کمی هزینه دارند ولی هنوز بسیار ارزان به حساب می‌آیند، در لیست گنجانده‌ایم، بنابراین اگر مقداری پول برای خرج کردن دارید ولی با این حال مایلید که با صرفه‌جویی عمل کنید، می‌توانید بعضی از این جاها را به فهرست کارهایی که قصد دارید انجام دهید، اضافه کنید.

فلورانس همیشه رایگان

موارد زیر کارهایی هستند که همیشه رایگانند. صرف نظر از این که کدام روز هفته یا چه وقت از سال انجام پذیرند:

گردش در شهر تاریخی: یکی از بزرگ‌ترین تفریحات در دیدار از شهری به زیبایی فلورانس این است که در مرکز شهر قدیمی قدم بزنیم، معماری‌های زیبای آن را تحسین کنیم، کمی ویترین مغازه‌ها را تماشا کنیم، و در خیال خود تصور کنیم زمانی که تمام آن هنرمندان دوره رنسانس در این خیابان‌ها قدم می‌زدند، زندگی به چه شکل بوده است. تمام این کارها یک ریال هم خرج ندارند.

بهترین تفریحات رایگان در فلورانس را بشناسید

دیدار از کلیسای دومو: ورود به معروف‌ترین کلیسای فلورانس رایگان است، ولی اگر بخواهید از پله‌ها بالا رفته و وارد گنبد کلیسا شوید یا تا بالای برج زنگ کلیسا بروید، باید هزینه بپردازید.

تماشای منظره از میدان میکل آنژ : این میدان بزرگ اکنون چیزی بیش از یک پارکینگ مجلل نیست ولی دارای برخی از خیره کننده‌ترین مناظر مشرف بر فلورانس است و گردش کردن در آن مجانی است (البته مگر اینکه سوار اتوبوس شوید.)

تماشای رود آرنو از روی پل پونته وکیو: هرشهری که رودخانه‌ای از میانش بگذرد، لاجرم باید پل‌های دوست داشتنی متعددی داشته باشد و فلورانس هم از این قاعده مستثنی نیست. پونته وکیو معروف‌ترین پل شهر فلورانس است و اندیشیدن به زندگی درحالی که رودخانه از زیر پل قدیمی عبور می کند، کاملا مجانی است.

بهترین تفریحات رایگان در فلورانس را بشناسید

تماشای درهای تعمیدگاه معروف فلورانس: گرچه برای دیدن قسمت‌های داخلی تعمیدگاه که در مقابل کلیسای دومو قرار دارد باید ورودیه پرداخت ولی معروف‌ترین بخش این بنا درهای آن است که آن هم در بیرون قرار دارد. اگر نمی دانید کدام درها، درهای معروف تعمیدگاه هستند، فقط کافی است جمعیت را دنبال کنید.

تماشای کلیساها: فلورانس هم مانند بسیاری ازشهرهای دیگر ایتالیا کلیساهای متعددی دارد که بازدید از بسیاری از آن‌ها رایگان است. بنابراین همانطور که در حال گشت‌زدن هستید، می‌توانید سری به کلیساهایی که در آن‌ها باز است، بزنید. ممکن است گنجینه‌های هنری غیرمنتظره‌ای بیابید یا حتی به مراسم دعا که با اجرای موسیقی پایان می‌یابد، بپیوندید.

از جمله کلیساهای مهم می‌توان از کلیسای سن مینیاتو ال‌مونته در تپه‌های پشت میدان میکل آنژ نام برد. کلیسای مهم دیگر کلیسای Orsanmichele است که پیش از آن که به کلیسا تبدیل شود، انبار غله بوده است.

بهترین تفریحات رایگان در فلورانس را بشناسید

شمارش مجسمه‌های داوود در فلورانس: یکی دیگر از فعالیت‌های مجانی است که می‌توانید انجام آن را از میدان پیازا دلا سیگنوریا آغاز کنید توجه به تمام مجسمه‌های داوودی است که در شهر وجود دارد که البته مجسمه اصلی داوود نیستند. برای دیدن مجسمه اصلی باید به آکادمی هنر بروید و ورودیه بپردازید. ولی مجسمه‌های داوود در همه جای فلورانس وجود دارند. تماشای مجسمه برنزی داوود را در وسط پارکینگ میدان میکل آنژ از دست ندهید.

گردش در بازار چرم فلورانس: بله، خرید کردن از هرنوع که باشد هزینه دارد … ولی گشت زدن در بازار چرم و استنشاق تمام آن بوهای خوش چرمی هیچ هزینه‌ای ندارد. (فقط مراقب اشیای قیمتی خود باشید زیرا این منطقه به جیب‌بری معروف است)

گردش در مرکاتو سنتراله:
اگر از آن تیپ آدم‌هایی هستید که بیشتر دنبال خرید خوراکی هستند، پس به بازار مرکاتو سنتراله درنزدیکی بازار چرم در سن لورنزو بروید و از مناظر و روایح آن به رایگان لذت ببرید و اگر مسافری با بودجه محدود هستید و دنبال فراهم‌کردن مقدمات یک پیک‌نیک هستید، این جا محل فوق‌العاده‌ای برای جورکردن یک وعده غذای لذیذ با کم‌ترین هزینه است.

بهترین تفریحات رایگان در فلورانس را بشناسید

استنشاق روایح خوش یک عطرفروشی متعلق به قرن چهاردهم: با وجودی که ورود به کلیسای مجموعه سانتا ماریا نوولا رایگان نیست ولی یک نگاه زیرچشمی به تاریخ در گوشه‌ای از این مجموعه، هیچ خرجی برایتان ندارد. عطرفروشی و داروخانه سانتا ماریا Officina Profumo/Famaceutica di Santa Maria Novella از دهه ۱۸۶۰ در این محل بوده است ولی تاریخچه ساخت عطر توسط راهبانی که این جا را بنا نهادند به اواخر دهۀ ۱۳۰۰ میلادی برمی‌رسد.

بدیهی است که خرید هرچیزی برای شما کمی هزینه دارد ولی می‌توانید در این مغازۀ قدیمی به رایگان گردش کنید و از نقاشی‌های دیواری فوق‌العاده زیبای آن لذت ببرید بوی خوش عطر هم که دیگر نیاز به گفتن ندارد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد نقاشی‌ها از یکی از کسانی که در فروشگاه کار می‌کنند تقاضا کنید جزوه تاریخی مربوط به نقاشی‌ها را در اختیارتان بگذارد.

بهترین تفریحات رایگان در فلورانس را بشناسید

تماشای مجسمه‌های به نمایش گذاشته شده درزیر ایوان سرپوشیدۀ Loggia dei Lanzi: این شبه موزه باشکوه در فضای باز در گوشه‌ای از میدان پیازا دلا سیگنوریا واقع شده و چندین مجسمه دارد که بسیاری از موزه‌های سراسر جهان آرزوی داشتن آن‌ها را دارند.

منبع : ایسنا

تور ایران مرجع : تور لجظه آخری

بهترین تفریحات رایگان در فلورانس را بشناسید ، بهترین تفریحات رایگان در فلورانس را بشناسید ، بهترین تفریحات رایگان در فلورانس را بشناسید ، بهترین تفریحات رایگان در فلورانس را بشناسید ، بهترین تفریحات رایگان در فلورانس را بشناسید

.::: تورهای داخلی :::.

تور کیش ویژه ۲۹ دی ۹۷ از مشهد (منقضی شده!)

مشهد » کیش

3 شب

از 890/000 تومان

تور مشهد ۲ شب ویژه ۲۹ اردیبهشت ۹۷ (منقضی شده!)

تهران » مشهد

2 شب

از 300,000 تومان

تور کیش ۲ شب ویژه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ (منقضی شده!)

تهران » کیش

2 شب

از 390,000 تومان

تور قشم ۴ شب ویژه ۲۰ اردیبهشت ۹۷ (منقضی شده!)

تهران » قشم

4 شب

از 525/000 تومان

تور مشهد ۲ شب ویژه ۲۱ اردیبهشت ۹۷ (منقضی شده!)

تهران » مشهد

2 شب

از 380,000 تومان

تور کیش ۲ شب ویژه ۲۳ اردیبهشت ۹۷ (منقضی شده!)

تهران » کیش

2 شب

از 450,000 تومان

.::: ابر برچسب ها :::.

اخبار گردشگری ایتالیا بانکوک باکو تایلند ترکیه تفلیس تور تور آذربایجان ، لحظه آخری ، ارزان تور آنتالیا ، لحظه آخری ، ارزان تور ارزان کیش ، لحظه آخری تور ارزان کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور ارمنستان ، لحظه آخری ، ارزان تور استانبول ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور امارات تور ایران تور ایروان تور بانکوک ، لحظه آخری ، ارزان تور باکو ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور تایلند ، لحظه آخری ، ارزان تور ترکیه تور تفلیس ، لحظه آخری ، ارزان تور داخلی ، لحظه آخری ، ارزان تور دبی ، لحظه آخری ، ارزان تور قشم تور قشم ، لحظه آخری ، ارزان تور لحظه آخری ، آفرهای مسافرتی لحظه آخری و ارزان تور مارماریس ، لحظه آخری ، ارزان تور مالزی ،آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور مالزی از مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 96 ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 97 ، لحظه آخری ، ارزان تورهای تابستان 95 تور پاتایا ، لحظه آخری ، ارزان تور کوالالامپور تور کوالالامپور از مشهد تور کوش آداسی ، لحظه آخری ، ارزان تور کیش ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور گرجستان ، لحظه آخری ، ارزان جاذبه های گردشگری جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های گردشگری تفلیس جاذبه های گردشگری دبی جاذبه های گردشگری گرجستان دبی هتل هتل های 5 ستاره آنتالیا هتل های آذربایجان هتل های آنتالیا هتل های باکو هتل های تایلند هتل های تفلیس هتل های دبی هتل های گرجستان پاتایا پوکت چین گرجستان

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به تور ایران است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است