جستجوی پیشرفته

سرمایه گزاری یک عرب برای هتل سازی در یران

سرمایه گزاری یک عرب برای هتل سازی در یران

سرمایه گزاری یک عرب برای هتل سازی در یران

سرمایه گزاری یک عرب برای هتل سازی در یران

( من معتقدم ایران جواهری در صنعت گردشگری جهان می باشد ، من ایران را دوست دارم و عاشق شهر مشهد شده ام ، به همین دلیل است که میخواهیم با این کشور همکاری های زیاد و منحصر به فردی نیز داشته باشیم. )

جملاتی که در بالا خواندید ، جملات احساسی یک سرمایه گذار عرب می باشد ، نام وی عماد الیاس است و عضو هیات مدیره و مدیر اجرایی گروه جدید هتل های زنجیره ای در خاورمیانه می باشد .

این گروه ۲ سال پیش از برند بزرگ هتلداری امارات نیز بیرون آمد و حدود ۴۰۰۰ اتاق فقط در شهر دبی دارد . به تازگی این گروه ساخت هتلی ۵ ستاره را در مشهد نیز آغاز کرده است .
همین باعث شده است الیاس ، زمان زیادی را در ایران و مخصوصاً در مشهد سپری کند . در این مدت آنقدر شیفته ایران شده است که آن را به یک جواهر تشبیه کرده است .

الیاس که بیش از ۴۰ سال در زمینه هتل داری نیز تجربه دارد ، درباره علت این سرمایه گزاری در ایران گفت : ما دانش و تجربه بین المللی داریم و در بسیاری از زنجیره های بین المللی هتل ها کار کرده ایم .
ما این منطقه را بسیار خوب می شناسیم و فکر میکنیم میتوانیم در ایران نیز کار کنیم .

وی در همایش بین المللی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری که در تهران برگزار شده بود حضور داشت و اظهار کرد : من دوست دارم در ایران مسیری را که بوظبی و دبی در پیشرفت گردشگری تجربه کرده است نیز طی کنم .
البته مظور از این حرف کپی کردن نیست ، ولیکن به این اعقاد درایم که ایران در این مسیر میتواند حتی بهتر پیشروی کند .

وی تصاویری از نوار ساحلی ، دریاچه های ایران و جنگل های آن به همراه نمایی از پسپولیس در کنار خوراک ایرانی را به دیگر سرمایه گذاران خارجی نشان داده است ، او با ابراز احساسات نسبت به این تصاویر گفت : واقعان اینها بی نظیر هستند .
هیچ کشوری در جهان گوشت با کیفیت کشور ایران را نیز ندارد . من معتقدم ایران با این ظرفیت غنی در جاذبه های تاریخی و طبیعی ، کیفیت بسیار بالای خوراک های ایران و مردم مهمان نواز ، می تواند در مسیر پیشرفت صنعت گردشگری نیز قرار گیرد.

هچینین در ادامه الیاس گفت : ما ایده ی ساخت هتل های ۵ ستاره در ایران را نیز داریم ، ولی با توجه به پیش بینی های این کشور باری ورود گردشگران خارجی ، به هتل های ۴ ستاره هم نیز نیاز دارد .
علاوه بر این ۷۰ درصد جمعیت ایران زیر ۳۰ سال است ، پس حتماً آنها هم به امکانات تفریحی نیز نیاز دارند . پیشنهاد ما به سرمایه گذارانی که مایلند در ایرانن کار کنند ، به فضای داخلی و نیازمندیهای مردم این کشور نیز بیشتر توجه کنند .

منبع : اقتصاد آنلاین

سرمایه گزاری یک عرب برای هتل سازی در یران ، سرمایه گزاری یک عرب برای هتل سازی در یران ، سرمایه گزاری یک عرب برای هتل سازی در یران

.::: تورهای داخلی :::.

.::: ابر برچسب ها :::.

اخبار گردشگری ایتالیا بانکوک باکو تایلند ترکیه تفلیس تور تور آذربایجان ، لحظه آخری ، ارزان تور آنتالیا ، لحظه آخری ، ارزان تور ارزان کیش ، لحظه آخری تور ارزان کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور ارمنستان ، لحظه آخری ، ارزان تور استانبول ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور امارات تور ایران تور ایروان تور بانکوک ، لحظه آخری ، ارزان تور باکو ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور تایلند ، لحظه آخری ، ارزان تور ترکیه تور تفلیس ، لحظه آخری ، ارزان تور داخلی ، لحظه آخری ، ارزان تور دبی ، لحظه آخری ، ارزان تور قشم تور قشم ، لحظه آخری ، ارزان تور لحظه آخری ، آفرهای مسافرتی لحظه آخری و ارزان تور مارماریس ، لحظه آخری ، ارزان تور مالزی ،آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور مالزی از مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 96 ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 97 ، لحظه آخری ، ارزان تورهای تابستان 95 تور پاتایا ، لحظه آخری ، ارزان تور کوالالامپور تور کوالالامپور از مشهد تور کوش آداسی ، لحظه آخری ، ارزان تور کیش ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور گرجستان ، لحظه آخری ، ارزان جاذبه های گردشگری جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های گردشگری تفلیس جاذبه های گردشگری دبی جاذبه های گردشگری گرجستان دبی هتل هتل های 5 ستاره آنتالیا هتل های آذربایجان هتل های آنتالیا هتل های باکو هتل های تایلند هتل های تفلیس هتل های دبی هتل های گرجستان پاتایا پوکت چین گرجستان

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به تور ایران است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است