جستجوی پیشرفته

جاذبه های گردشگری مالزی، دهکده فرانسوی ها

دهکده فرانسوی ها (Colmar Tropicale) :

 

 

دهکده فرانسوی ها

دهکده فرانسوی ها

 

ارتفاعات برجایا هیل (Berjaya Hill) یک منطقۀ تفریحی – کوهستانی در فاصله ۴۵ کیلومتری و در شمال شرق شهر کوالالامپور، در ارتفاع ۸۲۵ متری از سطح دریا قرار گرفته است. این مرکز تفریحی با مساحت ۳۳ هکتار در منطقۀ بوکیت تینگی (Bukit Tinggi) که از مناطق خوش آب و هوا، با هوای کوهستانی می باشد و در فاصلۀ ۱ ساعتی از مرکز شهر کوالالامپور قرار دارد. آب و هوای این دهکده در شب خنک و مطبوع بوده و در هنگام صبح نیز مه صبحگاهیِ منطقه منظرۀ دل انگیزی را برای بازدید کننده به وجود می آورد به نحوی که یک شب اقامت در هتل فرانسوی این منطقه را به شما توصیه می کنیم.

 

دهکده فرانسوی ها (ورودی دهکده)

دهکده فرانسوی ها (ورودی دهکده)

 

کلمار تروپیکال (Colmar Tropicale) که بین ایرانیان به دهکده فرانسوی ها معروف است یکی از جاذبه های گردشگری مالزی به شمار می آید. این مجموعه شامل هتلی است که شبیه به دهکدۀ فرانسوی کلمار (در قرن ۱۶ میلادی) بنا شده است. این هتل به سبک معماری اروپایی و به شکل یک دهکدۀ قدیمی با ساختمان های رنگارنگ، سقف های شیبدار, کانال های آبی باریک و یک پیاده روی اصلی سنگفرش شده است که ساختمان های هتل، رستوران ها و کافی شاپ های کوچک و زیبا در دو طرف آن صف کشیده اند. برخلاف بسیاری از گفته ها و نوشته ها در گذشته هیچ روستایی در این منطقه نبوده و فقط طراحی این هتل به سبک روستاهای قرن ۱۶ فرانسه باعث رونق و جذب توریسم به این منطقه شده است.

 

دهکده فرانسوی ها

دهکده فرانسوی ها

 

نمایش های خیابانی (Street Performance) :

اطراف میدان مرکزی این دهکده با آبنمای زیبای آن, محل اجرای موزیک زنده و نمایش های خیابانی است که تجربه ای جدید و دلپذیری را برای مهمانان هتل و دیگر بازدیدکنندگان رقم میزند. در این برنامه ها شعبده بازی، نمایش آتش بازی و کارهای بسیار جالب و جذابی انجام می شود.

 

دهکده فرانسوی ها (میدان مرکزی)

دهکده فرانسوی ها (میدان مرکزی)

 

سینمای ۶ بعدی (۶D Motion Adventure) :

این سینمای ۶ بعدی از تاریخ ۲۷ ماه ژوئیه سال ۲۰۱۴ میلادی در دهکده فرانسوی ها افتتاح شده که اگر دنبال هیجان هستید تجربۀ ان را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

دهکده فرانسوی ها (سینمای 6 بعدی)

دهکده فرانسوی ها (سینمای ۶ بعدی)

 

باغ وحش کوچک (Mini Animal Park) :

این باغ وحش که به نام پارک خرگوش ها نیز معروف است دارای ۲۰۰ خرگوش بالغ و کوچک از نژادهای مختلف، یک پناهگاه مخصوص گوزن های خال خال هلندی و یک جفت طاووس زیبا می باشد.

 

دهکده فرانسوی ها (باغ وحش کوچک)

دهکده فرانسوی ها (باغ وحش کوچک)

 

یکی دیگر از برنامه های جالب این باغ وحش اجارۀ الاغ هایی برای سواری کودکان می باشد. فرزندانتان با رعایت نکات ایمنی می توانید تجربۀ جالبی را در این باغ وحش داشته باشند.

 

دهکده فرانسوی ها (باغ وحش کوچک)

دهکده فرانسوی ها (باغ وحش کوچک)

 

دهکده ژاپنی ها (Japanese Village) :

در میدان ورودی دهکده فرانسوی ها شاتل هایی هستند که به صورت رایگان شما را به دهکده ژاپنی ها می برند. نکتۀ قابل توجه این است که به محظ رسیدن به دهکده فرانسوی ها بهتر است که ابتدا به دهکده ژاپنی ها رفته تا سپس با خیال راحت به دیدنی های دهکده فرانسوی ها بپردازید.

 

دهکده فرانسوی ها (میدان ورودی)

دهکده فرانسوی ها (میدان ورودی)

 

دهکده ژاپنی ها در ارتفاع ۱۰۷۰ متری از سطح دریا و در انبوهی از درختان و گیاهان جنگل های گرمسیری قرار گرفته است. این دهکده اولین دهکده ژاپنی ها خارج از این کشور می باشد. این باغ کوچک با خانه های سنتی ژاپنی و برکه های آب زیبا توسط طراح معروف ژاپنی Kaio Ariizumi و تیم ۲۲ نفره اش ساخته شده است. در ورودی دهکده ژاپنی ها، خانومی ژاپنی می باشد که می تواند فارسی را به صورت شکسته صحبت کند. شما با اجارۀ لباس کیمونو از او به مدت ۱۰ دقیقه، می توانید عکس های زیبایی در محیط سرسبز این دهکده و همچنین در داخل کلبه های آن بگیرید.

 

دهکده فرانسوی ها (دهکده ژاپنی ها)

دهکده فرانسوی ها (دهکده ژاپنی ها)

 

کار های جالبی که در دهکده ژاپنی ها می توان انجام داد عبارتند از : تاتامی آب گرم (Tatami Spa)، رستوران ژاپنی (Ryo Zan Tei Japanese Restaurant)، سوییت های ژاپنی مخصوص اجاره (Ume Tatami Suite) و صرف چای سنتی ژاپنی (Tea House) که در روز ۴ بار در زمان های مشخص اجرا می شود، شرکت در این مراسم شما را بیشتر با سنن ژاپنی آشنا خواهد کرد.

 

دهکده ژاپنی ها (صرف چای سنتی ژاپنی)

دهکده ژاپنی ها (صرف چای سنتی ژاپنی)

 

همچنین در مسیر دهکده ژاپنی ها یک رود کوچک با ماهی های بزرگ وجود دارد که می توانید از کلبه ژاپنی ها غذای مخصوص آن ها راخریداری کنید.

 

دهکده ژاپنی ها (غذا دادن به ماهی ها)

دهکده ژاپنی ها (غذا دادن به ماهی ها)

 

باغ گیاه شناسی (Botanical Garden) :

این باغ پر از گل که در کنار دهکده ژاپنی قرار گرفته است دارای گل های نادر و بسیار زیبایی می باشد که بازدید از آن خالی از لطف نخواهد بود. از گل های کمیاب این مجموعه می توان به ارکیده ببر (Tiger Orchid) که بزرگ ترین ارکیده در مالزی می باشد و گل محبوب تُنگ کَت علی (Tongkat Ali) اشاره کرد.

 

دهکده فرانسوی ها (باغ گیاه شناسی)

دهکده فرانسوی ها (باغ گیاه شناسی)

 

نکتۀ قابل توجه :

فعالیت های بالا برای افرادی که قصد سفر یک روزه به دهکده فرانسوی ها را دارند می باشد. در انتهای مطلب راه های رفتن به دهکده فرانسوی ها و قیمت ها نوشته شده است.

 برای داشتن نقشۀ دهکده فرانسوی ها اینجا را کلیک کنید.

 

هتل دهکده فرانسوی ها :

این هتل با ۲۳۵ اتاق و سوییت های شیک و تمیز و همچنین ۸ رستوران و کافه با غذا های محلی مالزی، فرانسوی، ژاپنی و بین المللی در دسترس گردشگران می باشد. برای مشاهدۀ رستوران ها، دیدن عکس ها و رزرو اتاق ها اینجا را کلیک کنید.

 

هتل دهکده فرانسوی ها

هتل دهکده فرانسوی ها

 

فعالیت های سرگرم کننده در دهکده فرانسوی ها :

اگر قصد دارید در مکانی دور از حیا هوی شهری و در طبیعتی بکر با آب و هوای عالی اقامت داشته باشید هتل دهکده فرانسوی ها جای مناسبی خواهد بود. در زیر فعالیت های تفریحی که می توان در  هنگام اقامت در این مجموعه را انجام داد، برایتان قرار داده ایم.

 

اسب سواری (Equestrian) :

با اجارۀ اسب های با اصالت این مجموعه می توانید در کنار یک مربی فوق حرفه ای به اسب سواری در نقاط مختلف، تپه های سرسبز و جنگل های اطراف مشغول شوید.

 

دهکده فرانسوی ها (اسب سواری)

دهکده فرانسوی ها (اسب سواری)

 

علاوه بر پکیج های مخصوص جوانان و کودکان شما می توانید با گرفتن یک مربی حرفه ای، آموزش اسب سواری را در کلاس های نیم ساعته و ۱ ساعته آموزش ببینید.

 

دهکده فرانسوی ها (اسب سواری)

دهکده فرانسوی ها (اسب سواری)

پکیج کامل Trail Rides :

اگر زمان کافی داشته باشید یک پکیج کامل به نام Trail Rides که شامل عبور از رودخانه ها، تپه ها، جنگل ها، بازدید از روستاها و همچنین صرف ناهار در طبیعت با منظرۀ شگفت انگیز جنگل های سرسبز استوایی، شما را سوپرایز خواهد کرد. برای مشاهدۀ قیمت ها و تور های مختلف اسب سواری اینجا را کلیک کنید.

 

دهکده فرانسوی ها (پکیج Trail Rides)

دهکده فرانسوی ها (پکیج Trail Rides)

 

گلف (Golf) :

این زمین گلف که به نام BHGCC شناخته می شود، با مساحت ۶۴۸۰ هکتار در ارتفاع ۷۶۲ متری از سطح دریا، در برجایا هیل (Berjaya Hill) قرار گرفته است. زمین گلف BHGCC که جوایزی نیز در این زمینه در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ میلادی گرفته است محیطی سرسبز و آرامش بخش می باشد که دور از شلوغی و دود و دم شهری است.

 

دهکده فرانسوی ها (زمین گلف)

دهکده فرانسوی ها (زمین گلف)

 

زمین گلف BHGCC با ۲۲ اتاق مجلل و مبله شده، ۱۲ اتاق مخصوص گلفبازان و یک رستوران که در داخل کلوپ و مشرف به استخر با دو نوع غذای محلی و بین المللی میزبان شما خواهد بود.

برای دیدن عکس و رزرو اتاق های این هتل اینجا را کلیک کنید.

 

زمین گلف (رستوران کلوپ)

زمین گلف (رستوران کلوپ)

 

بعد از اتمام بازی گلف در زمین های سرسبز با هوای عالی این مجموعه، صرف نوشیدنی و تنقلات در داخل سالنی که مخصوص استراحت گلفبازان در نظر گرفته شده است و در حالی که موسیقی ملایمی برای شما پخش می شود و مناظر زیبا و سرسبز زمین گلف از مقابل دیدگان شما می گذرد، بسیار لذت بخش خواهد بود. همچنین در این مجموعه مغازه ای وجود دارد که لوازم مورد نیاز گلف در آن به فروش می رسد. برای دیدین سایت رسمی کلوپ گلف BHGCC اینجا را کلیک کنید.

 

دهکده فرانسوی ها (کلوپ گلف)

دهکده فرانسوی ها (کلوپ گلف)

پارک ماجراجویی (Adventure Park) :

اگر دنبال هیجان واقعی هستید این بخش دهکده فرانسوی ها برای شما بسیار جذاب و جالب خواهد بود.

 

فلایینگ فُکس (Flying Fox) :

این وسیلۀ تفریحی هیجان انگیز در محیط باز و جنگل های سرسبز این منطقه می باشد. شما به وسیله کابلی کاملاً ایمن به صورت معلق در هوا از درختی به درخت دیگر و بر روی دره ای، فواصل ۵ تا ۱۵ متر را طی خواهید کرد. این وسیله با طول ۱ کیلومتر طولانی ترین فلایینگ فُکس (Flying Fox) آسیا می باشد. برای استفاده از این وسیله باید حداقل وزن ۴۵ کیلوگرم را داشته باشید.

 

دهکده فرانسوی ها (فلایینگ فُکس)

دهکده فرانسوی ها (فلایینگ فُکس)

 

پینت بال (Paintball) :

در زمین ساخته شده با اجسام مختلف که به عنوان سنگر استفاده می شوند در دو تیم، که حداقل هر تیم ۲ نفر می باشند با لوازمی چون لباس مخصوص، ماسک صورت مخصوص، محافظ گردن و سینه، نشانگر (اسپره مانند)، گاز و ۵۰ گلوله به رقابت با هم برای بدست آوردن پرچم می پردازند.

 

دهکده فرانسوی ها (پینت بال)

دهکده فرانسوی ها (پینت بال)

 

پینت بال جنگ در جنگل (Paintball Jungle Warfare) :

این جنگ در فضای جنگل و به صورت کاملاً طبیعی می باشد که شما هیچ کجا شبیه به آن را تجربه نکرده اید. در دو تیم ۵ نفره (یعنی حداقل باید ۱۰ نفر باشید) با لوازمی چون ماسک مخصوص صورت، محافظ گردن و سینه، نشانگر (اسپره مانند)، گاز و ۵۰ گلوله به رقابت با هم برای بدست آوردن پرچم می پردازید.

 

دهکده فرانسوی ها (پینت بال)

دهکده فرانسوی ها (پینت بال)

 

حرکت روی طناب در ارتفاع (High Rope) :

در ارتفاع ۵ متر از سطح زمین با لوازم ایمنی کامل، شروع به طی مسیری بر روی طناب می کنید که از ۱ درخت به درخت دیگری می رود. در بین این مسیر ایستگاه هایی نیز وجود دارند. اگر همراه کودکان خود به این مجموعه می روید این وسیله برای آنها بسیار جالب و هیجان انگیز خواهد بود.

 

دهکده فرانسوی ها (حرکت روی طناب در ارتفاع)

دهکده فرانسوی ها (حرکت روی طناب در ارتفاع)

 

پل معلق (Canopy Walk) :

این پل که در جنگل های سرسبز و گرمسیری ارتفاعات برجایا هیل (Berjaya Hill) قرار دارد از ابتدای محل شروع وسیله فلایینگ فُکس (Flying Fox) و تا انتهای مسیر آن کشیده شده است. این پل معلق در ارتفاع ۱۵ متری از سطح زمین قرار دارد که حرکت بر روی آن سخت و پر از هیجان است.

 

دهکده فرانسوی ها (پل معلق)

دهکده فرانسوی ها (پل معلق)

 

صخره نوردی با طناب (Rope Climbing) :

این ورزش، رقابتی برای سرعت و سَبک بالا رفتن از سطح مصنوعی ساخته شدهدر این مجموعه می باشد. شما با کمک طناب های معلق و فقط دستان خود باید از سطح عمودی بالا بروید.

 

دهکده فرانسوی ها (صخره نوردی با طناب)

دهکده فرانسوی ها (صخره نوردی با طناب)

 

 مجموعۀ فعالیت های ورزشی (Sports Complex Activities) :

در نزدیکی کلوپ گلف مجموعه ای از زمین های ورزشی گوناگون از جمله ۲ زمین تنیس، سالن ژیمناستیک، سالن بولینگ، میز بیلیارد و اسنوکر، سالن اسکواش، زمین بدمینتون، تیراندازی با کمان در سالن و محیط باز، زمین فوتسال و استخر برای گردشگران در دسترس می باشد.

 

دهکده فرانسوی ها (مجموعۀ ورزشی)

دهکده فرانسوی ها (مجموعۀ ورزشی)

ماساژ La Lavande :

در قلب میدان Colmar در دهکده فرانسوی ها یک مکان مناسب برای انواع ماساژ ها قرار گرفته است. برای مشاهدۀ قیمت انواع ماساژ های La Lanvande اینجا را کلیک کنید.

 

دهکده فرانسوی ها (ماساژ La Lanvande)

دهکده فرانسوی ها (ماساژ La Lanvande)

 

ماساژ ژاپنی Tatami Spa :

این ماساژ که در دهکده ژاپنی ها قرار دارد دارای حوزچۀ آب گرم طبیعی می باشد که حالتی درمانی و آرامش بخش دارد. اگر دنبال آرامش واقعی می گردید حتماً این ماساژ را امتحان کنید. برای مشاهده قیمت انواع ماساژ های Tatami Spa اینجا را کلیک کنید.

 

دهکده فرانسوی ها (ماساژ Tatami Spa)

دهکده فرانسوی ها (ماساژ Tatami Spa)

 

راه های رفتن به دهکده فرانسوی ها :

روش اول رفتن با تور ها می باشد. این روش از بقیه روش ها راحت تر ولی پر هزینه تر است. شما با پرداخت ۳۵ تا ۵۰ دلار (بستگی به تور دارد) به تور لیدر ایرانی پکیج این تور را تهیه کرده و صبح وسیله نقلیه ای، درب هتل دنبال شما خواهد آمد.

 

روش دیگر گرفتن تاکسی می باشد که شما برای رفت و برگشت ۲۰۰ تا ۲۵۰ رینگت و برای یک مسیر رفت ۱۳۰ تا ۱۷۰ رینگت باید پرداخت کنید. اگر قصد دارید که با تاکسی بروید حتماً برای نرخ آن چانه بزنید و تا جایی که می شود آن را کم کنید.

 

روش آخر که به صرفه ترین روش رفتن می باشد، استفاده از اتوبوس ها و ون های مخصوص دهکده فرانسوی ها است. نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که مالایی ها این مکان را به نام کلمار تروپیکال (Colmar Tropicale) می شناسند. محل حرکت اتوبوس ها و یا ون های مربوط به این مکان از جلوی لابی غربی هتل برجایا تایمز اسکوار (Berjaya Times Square Hotel) می باشد. برای تهیه بلیط نیز باید به طبقۀ هشتم مجتمع تجاری برجایا تایمز اسکور بروید. در آنجا شرکتی هست که بلیط کولمار بوتانیکال را می فروشد. دقت داشته باشید که اگر قصد اقامت در دهکده فرانسوی ها را ندارید، بلیط رفت و برگشت را از همین دفتر تهیه کنید زیرا در هنگام برگشت امکان پُر بودن وسیلۀ نقلیه می باشد.

 

هتل برجایا تایمز اسکوار (فروش بلیط در طبقۀ هشتم)

هتل برجایا تایمز اسکوار (فروش بلیط در طبقۀ هشتم)

 

ساعات حرکت وسیلۀ نقلیه از جلوی لابی هتل برجایا تایمز اسکوار (درب ورودی غربی) به دهکده فرانسوی ها ۹:۳۰، ۱۲:۰۰، ۱۸:۰۰ و ۲۰:۳۰ می باشد و همچنین ساعات برگشت آن ۸:۰۰، ۱۰:۴۵، ۱۶:۰۰ و ۱۹:۳۰ است. برای بازدید کامل از دهکده فرانسوی ها شما حداقل ۴ ساعت زمان نیاز دارید. و از آنجا که حدوداً ۴۵ دقیقه در مسیر رفت و ۴۵ دقیقه در مسیر برگشت خواهید بود، بهترین و کاملترین حالت این است که ساعت ۹:۳۰ صبح حرکت کنین و ساعت ۱۶:۰۰ عصر برگردید و یا ساعت ۱۲:۰۰ ظهر حرکت کنید و ساعت ۱۹:۳۰ شب برگردید، اینطوری زمان کامل برای بازدید همه جا را خواهید داشت.

 

دهکده فرانسوی ها (سرویس های رفت و برگشت)

دهکده فرانسوی ها (سرویس های رفت و برگشت)

 

 • کسانی که قصد اقامت در هتل دهکده فرانسوی ها را دارند برای مشاهدۀ هزینۀ کامل رفت و آمد به جاهای دیدنی اطراف این منطقه اینجا را کلیک کنند.

 

 

قیمت ها در دهکده فرانسوی ها :

 

 • قیمت بلیط رفت و برگشت با اتوبوس یا ون از هتل برجایا تایمز اسکوار به دهکده فرانسوی ها که شامل ورودی به دهکده فرانسوی ها، دهکده ژاپنی ها و باغ گیاه شناسی می باشد برای بزرگسالان ۶۰ رینگت و برای کودکان (۴ سال تا ۱۲ سال) ۵۵ رینگت است.
 • قیمت بلیط فقط رفت، با اتوبوس یا ون از هتل برجایا تایمز اسکوار به دهکده فرانسوی ها که شامل ورودی به دهکده فرانسوی ها، دهکده ژاپنی ها و باغ گیاه شناسی است برای بزرگسالان و کودکان ۳۸ رینگت می باشد.
 • قیمت بلیط فقط برگشت، با اتوبوس یا ون از دهکده فرانسوی ها به هتل برجایا تایمز اسکوار برای بزرگسالان و کودکان ۲۸ رینگت است.
 • قیمت بلیط ورودی به دهکده فرانسوی ها، دهکده ژاپنی ها و باغ گیاه شناسی برای بزرگسالان ۱۲ رینگت و برای کودکان (۴ سال تا ۱۲ سال) ۸ رینگت می باشد.
 • قیمت بلیط ورودی به باغ وحش کوچک (پارک خرگوش ها) ۳ رینگت می باشد.
 • قیمت سینمای ۶ بعدی برای بزرگسالان ۱۵ رینگت و برای کودکان (۴ سال تا ۱۲ سال) ۱۲ رینگت است.
 • قیمت ۱۰ دقیقه اسب سواری ۳۰ رینگت در طول هفته و ۳۵ رینگت در آخر هفته ها می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت های اسب سواری اینجا را کلیک کنید.
 • قیمت اجارۀ لباس کیمونو برای ۱۰ دقیقه ۲۰ رینگت است.
 • قیمت صرف چای سنتی ژاپنی در دهکده ژاپنی ها ۲۸ رینگت می باشد.
 • برای مشاهدۀ قیمت انواع ماساژ های La Lanvande اینجا را کلیک کنید.
 • برای مشاهده قیمت انواع ماساژ های Tatami Spa اینجا را کلیک کنید.

اگر در هتل دهکده فرانسوی ها اقامت داشته باشید در آخر سفر هزینۀ بلیط ورودی به شما پس داده خواهد شد.

 

 

راه های ارتباطی با دهکده فرانسوی ها :

 

آدرس : 

KM48, Persimpangan Bertingkat Lebuhraya Karak
۲۸۷۵۰ Bukit Tinggi, Bentong, Pahang

نقشه :

برای داشتن نقشۀ دهکده فرانسوی ها اینجا را کلیک کنید.

تلفن : 

۳۶۶۶ ۲۲۱ ۰۹ برای تماس با هتل دهکده فرانسوی ها.

۸۱۸۰ ۲۸۸ ۶۰۹+ برای تماس با کلوپ گلف.

۷۰۸۹ ۶۰۹ ۶۰۱۶+ برای تماس با بخش اسب سواری.

وب سایت :

وب سایت دهکده فرانسوی ها : www.colmartropicale.com

وب سایت کلوپ گلف : www.berjayaclubs.com

وب سایت بخش اسب سواری : www.colmartropicale.com

نظر شما چیست؟ ( ۱ دیدگاه )

 • با سلام من تابستان ٩۵ یه مالزی سفر کردم و برای رفتن یه این مکان زیبا دقیقا از راهنمایی های همین سایت استفاده کردم و خیلی راحت به اونجا رسیدم و بسیار لذت بردم،
  دوست داشتم حتما به همتون پیشنهاد بدم که از همین طریق برید.و پول به لیدر ندید. باتشکر فراوان از مدیر سایت و نظرات همگی

 • .::: تورهای داخلی :::.

  .::: ابر برچسب ها :::.

  اخبار گردشگری ایتالیا بانکوک باکو تایلند ترکیه تفلیس تور تور آذربایجان ، لحظه آخری ، ارزان تور آنتالیا ، لحظه آخری ، ارزان تور ارزان کیش ، لحظه آخری تور ارزان کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور ارمنستان ، لحظه آخری ، ارزان تور استانبول ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور امارات تور ایران تور ایروان تور بانکوک ، لحظه آخری ، ارزان تور باکو ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور تایلند ، لحظه آخری ، ارزان تور ترکیه تور تفلیس ، لحظه آخری ، ارزان تور داخلی ، لحظه آخری ، ارزان تور دبی ، لحظه آخری ، ارزان تور قشم تور قشم ، لحظه آخری ، ارزان تور لحظه آخری ، آفرهای مسافرتی لحظه آخری و ارزان تور مارماریس ، لحظه آخری ، ارزان تور مالزی ،آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور مالزی از مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 96 ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 97 ، لحظه آخری ، ارزان تورهای تابستان 95 تور پاتایا ، لحظه آخری ، ارزان تور کوالالامپور تور کوالالامپور از مشهد تور کوش آداسی ، لحظه آخری ، ارزان تور کیش ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور گرجستان ، لحظه آخری ، ارزان جاذبه های گردشگری جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های گردشگری تفلیس جاذبه های گردشگری دبی جاذبه های گردشگری گرجستان دبی هتل هتل های 5 ستاره آنتالیا هتل های آذربایجان هتل های آنتالیا هتل های باکو هتل های تایلند هتل های تفلیس هتل های دبی هتل های گرجستان پاتایا پوکت چین گرجستان

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به تور ایران است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است