جستجوی پیشرفته

متفاوت ترین مسیر پیاده روی در آسمان

متفاوت ترین مسیر پیاده روی در آسمان

طولانی ترین مسیر پیاده ” ۱۳۰۰ ” متر با ایده ای متفاوت در باواریا آلمان نیز واقع شده است ، این مسیر طولانی ترین در جهان نیز به حساب می آید ، در این مسیر شما می توانید در ارتفاع ۲۵ متری بر فراز درختان به پیاده روی نیز بپردازید .
یک گنبد بیضی شکل در انتهای این گند نیز وجود دارد ، که در حدود ۴۴ متر ارتفاع دارد .پلکان مارپیچ دور گنبد بصورت ۳۶۰ درجه دیدهای نفس گیری را به طبیعت اطراف ارائه می دهد. در هوای روشن شما همچنین می توانید خط الراس شمالی آلپ را نظاره گر باشید. مسیر پیاده روی همچنین بخشی از بزرگترین منطقه ی جنگلی حفاظت شده در اروپای مرکزی یعنی پارک ملی جنگلی باواریا است که اولین پارک ملی آلمان نیز می باشد.

برای شروع پیاده روی در این مسیر، بازدیدکنندگان باید سوار بر آسانسور شده یا از پله هایی بالا روند تا به باجه ی بلیط که در ارتفاع ۸ متری بر روی پارکینگ واقع شده برسند. پس از خرید بلیط پیاده روی در این مسیر ۱۳۰۰ متری چوبی آغاز می شود و در طول حرکت زمین به آرامی پایین می رود، یا حداقل اینطور به نظر می رسد و احتمالا علت این امر نیز شیب نامحسوس مسیر است که حرکت در آن را مخصوصا برای والدینی که کودکان خود را در کالسکه حمل می کنند آسان تر کرده است. مشخص است که طراحان این مسیر قصد داشته اند که بازدیدکنندگان، خود را به عنوان بخشی از این محیط طبیعی حس کنند و به همین دلیل است که مسیر آزادانه در جنگل پیش می رود و هیچ گونه خدشه ای به کاج های بالغ اطراف وارد نمی کند.

چندین ایستگاه ماجراجویی در طول مسیر قرار گرفته که از آن جمله می توان به تخته های چوبی باریکی اشاره نمود که راه پیمایان جسور را به چالش تعادل بر روی خود می طلبد. این موانع به طور کامل با تور ایمنی پوشیده شده اند و دیدهای بینظیری را به زمین و محیط اطراف فراهم می آورند. گنبد مشاهده در انتهای مسیر نیز شبیه به یک تخم بزرگ است و زمانی که به بالای آن برسید مناظر شگفت انگیزی انتظار شما را می کشند.

منبع : amusingplanet

تور ایران مرجع : تور لحظه آخری

متفاوت ترین مسیر پیاده روی در آسمان ، متفاوت ترین مسیر پیاده روی در آسمان ، متفاوت ترین مسیر پیاده روی در آسمان ، متفاوت ترین مسیر پیاده روی در آسمان

.::: تورهای داخلی :::.

.::: ابر برچسب ها :::.

اخبار گردشگری ایتالیا بانکوک باکو تایلند ترکیه تفلیس تور تور آذربایجان ، لحظه آخری ، ارزان تور آنتالیا ، لحظه آخری ، ارزان تور ارزان کیش ، لحظه آخری تور ارزان کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور ارمنستان ، لحظه آخری ، ارزان تور استانبول ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور امارات تور ایران تور ایروان تور بانکوک ، لحظه آخری ، ارزان تور باکو ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور تایلند ، لحظه آخری ، ارزان تور ترکیه تور تفلیس ، لحظه آخری ، ارزان تور داخلی ، لحظه آخری ، ارزان تور دبی ، لحظه آخری ، ارزان تور قشم تور قشم ، لحظه آخری ، ارزان تور لحظه آخری ، آفرهای مسافرتی لحظه آخری و ارزان تور مارماریس ، لحظه آخری ، ارزان تور مالزی ،آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور مالزی از مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 96 ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 97 ، لحظه آخری ، ارزان تورهای تابستان 95 تور پاتایا ، لحظه آخری ، ارزان تور کوالالامپور تور کوالالامپور از مشهد تور کوش آداسی ، لحظه آخری ، ارزان تور کیش ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور گرجستان ، لحظه آخری ، ارزان جاذبه های گردشگری جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های گردشگری تفلیس جاذبه های گردشگری دبی جاذبه های گردشگری گرجستان دبی هتل هتل های 5 ستاره آنتالیا هتل های آذربایجان هتل های آنتالیا هتل های باکو هتل های تایلند هتل های تفلیس هتل های دبی هتل های گرجستان پاتایا پوکت چین گرجستان

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به تور ایران است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است