جستجوی پیشرفته

مقاصد گردشگری ، تصورات اشتباه توریست ها

مقاصد گردشگری ، تصورات اشتباه توریست ها

در یکی از بحث هایی که به تازگی در فضای مجازی صورت گرفته بود، کاربران درباره بزرگترین تصورات غلطی که درباره برخی از مقصدهای گردشگری وجود دارد بحث کردند و برخی از نتایج این بحث ها می‌تواند شما را شوکه کند.

سوال این بود؛ “برخی از تصورات غلط درباره مقصدهای گردشگری چیست؟” و در پاسخ به این سوال صدها کاربر از تجربیات خود از برخی سفرهای خود گفتند.

در لس آنجلس سلبریتی ها را نمی بینید

اگر فکر می کنید که شانس این را دارید که با رفتن به لس آنجلس می‌توانید ستاره مورد علاقه خود را ببینید بهتر است تجدیدنظر کنید.

یک نفر در این رابطه این کامنت را گذاشته بود: “اگر می خواهید به لس آنجلس بروید تا سلبریتی ها را ببینید، احتمالا در این شهر چیز سرگرم‌کننده‌ای به جز بیلبوردهای تبلیغاتی نمی بینید، این شهر، شهری اداری است.”

یکی دیگر هم در کامنت خود نوشته بود: “من واقعا درباره کسانی که به لس آنجلس می آیند تا وقت خود را در هالیوود سپری کنند،‌ احساس بدی دارم.”

همه فرانسوی ها نفرت برانگیز نیستند

وقتی بحث درباره برخورد فرانسوی ها با توریست ها می شود، آنها به نظر انسان های منفوری می آیند، اما این تصور غلطی است که سال ها وجود دارد.

دراین باره یک مخاطب نوشته است: پاریسی ها صریح هستند. بسیاری از افرادی که در شهرهای بزرگ زندگی نمی کنند این اخلاق را با بی ادبی یکی می دانند؛ اما دلیل این موضوع بیشتر کمبود وقت برای صحبت کردن با مردم است.

در برخی از کامنت ها هم، توریست ها، پاریسی ها را افرادی بسیار دوستانه دانسته اند.

ایران مهمان نواز است

تعداد زیادی از مردم دنیا ایران را منطقه خطرناکی می دانند که درگیر جنگ است اما یکی از کاربران فضای مجازی گفت که “این واقعا درست نیست.”

او در کامنت خود نوشته: همه فکر می کنند که سفر به ایران خطرناک است و همه ایرانی ها از غربی ها متنفرند، اما این حقیقت ندارد. من حتی یک بار هم در طول سفر خود به ایران احساس خطر نکردم و بیشتر ایرانی ها بسیار مهمان نواز بودند.

یکی دیگر از مخاطبان هم با کامنت قبلی موافقت کرد و گفت که ایرانی ها آرزو دارند توریست های بیشتری به کشورشان بیایند.

مقاصد گردشگری ، تصورات اشتباه توریست ها

مقاصد گردشگری ، تصورات اشتباه توریست ها

همه در هند مریض نمی شود

بیشتر افراد بیماری «دهلی بلی» را شنیده اند و همین اسم مانع سفر بسیاری از توریست ها به دهلی هند می شود اما یکی از کاربران مجازی که به هند سفر کرده بود چنین چیزی را یک افسانه خواند.

او این کامنت را گذاشته بود: “یک ماه آنجا بودم و واقعا یکی از سالم ترین کشورهایی بود که تاکنون دیدم، دهلی بلی یک افسانه است.

البته یک نفر نظر متفاوتی داشت و گفت که مخاطب قبلی خوش شانس بوده است که بیمار نشده.

مقاصد گردشگری ، تصورات اشتباه توریست ها

مقاصد گردشگری ، تصورات اشتباه توریست ها

شاید کانگوروها را در حال قدم زدن در شهرهای استرالیا نبینید

بستگی دارد شما در کجای استرالیا باشید، اما این معمولا یک تصور غلط است که در خیابان های استرالیا شما کانگورو می بینید.

یک نفر در این رابطه چنین کامنت گذاشته است: در خیابان های خارج شهری استرالیا ممکن است گاهی کانگوروها را ببینید، من کانگورو هایی در خیابان های بیرون شهر سیدنی، کانبرا و در حیاط برخی خانه ها در شهرهای ساحلی دیده ام.

این موضوع در رابطه با مارها، عنکبوت ها و دیگر حیوانات خطرناکی که برخی امیدوارند آنها را در استرالیا ببینند صدق می کند.

منبع: خبرآنلاین

تور ایران مرجع : تور قشم ، تور مشهد

.::: تورهای داخلی :::.

.::: ابر برچسب ها :::.

اخبار گردشگری ایتالیا بانکوک باکو تایلند ترکیه تفلیس تور تور آذربایجان ، لحظه آخری ، ارزان تور آنتالیا ، لحظه آخری ، ارزان تور ارزان کیش ، لحظه آخری تور ارزان کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور ارمنستان ، لحظه آخری ، ارزان تور استانبول ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور امارات تور ایران تور ایروان تور بانکوک ، لحظه آخری ، ارزان تور باکو ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور تایلند ، لحظه آخری ، ارزان تور ترکیه تور تفلیس ، لحظه آخری ، ارزان تور داخلی ، لحظه آخری ، ارزان تور دبی ، لحظه آخری ، ارزان تور قشم تور قشم ، لحظه آخری ، ارزان تور لحظه آخری ، آفرهای مسافرتی لحظه آخری و ارزان تور مارماریس ، لحظه آخری ، ارزان تور مالزی ،آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور مالزی از مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 96 ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 97 ، لحظه آخری ، ارزان تورهای تابستان 95 تور پاتایا ، لحظه آخری ، ارزان تور کوالالامپور تور کوالالامپور از مشهد تور کوش آداسی ، لحظه آخری ، ارزان تور کیش ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور گرجستان ، لحظه آخری ، ارزان جاذبه های گردشگری جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های گردشگری تفلیس جاذبه های گردشگری دبی جاذبه های گردشگری گرجستان دبی هتل هتل های 5 ستاره آنتالیا هتل های آذربایجان هتل های آنتالیا هتل های باکو هتل های تایلند هتل های تفلیس هتل های دبی هتل های گرجستان پاتایا پوکت چین گرجستان

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به تور ایران است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است