جستجوی پیشرفته

هتل آدم و حوا بلک آنتالیا Adam & Eve

هتل آدم و حوا بلک آنتالیا Adam & Eve :

 

5stars

 

 

 

هتل آدم و حوا (نمای کامل هتل در روز)

هتل آدم و حوا (نمای کامل هتل در روز)

 

هتل آدم و حوا (Adam & Eve) یکی از بهترین هتل های ۵ ستاره آنتالیا می باشد که در ۱ کیلومتری منطقۀ جنگلی بلک (Belek)، در ۴۵ کیلومتری شهر آنتالیا (تقریباً ۵۰ دقیقه رانندگی) و ۳۵ کیلومتری فرودگاه ( تقریباً ۴۰ دقیقه رانندگی) قرار گرفته است. این هتل لوکس در سال ۲۰۰۶ میلادی و در زمینی به مساحت ۱۰۰,۰۰۰ متر مربع ساخته شده است. یکی از جاهای دیدنی نزدیک به هتل آدم و حوا، آمفی تئاتر تاریخی آسپندوس می باشد که در ۴۰ کیلومتری (حدوداً ۳۰ دقیقه رانندگی) آن قرار گرفته است.

 

هتل آدم و حوا (نمای ساختمان اصلی هتل در شب)

هتل آدم و حوا (نمای ساختمان اصلی هتل در شب)

 

معماری فوق العاده هتل آدم و حوا به گونه ای می باشد که مهمانان تصویری از بهشت را بر روی زمین تجربه خواهند کرد. همۀ پرسنل این هتل با نام انجل (Angel) که به معنی فرشته می باشد، صدا می شوند. هر اتاق هتل انجل (Angel) مخصوص به خود را دارد، همچنین لباس پرسنل این هتل مانند فرشتگان کاملاً سفید، به همراه دو بال در پشتش می باشد که این امر در کنار آینه کاری های زیبا، شیشه ها و رنگ سفید اتاق ها و لابی حس بهشت را به طور کامل به مهمانان القاء می کند. هتل آدم و حوا جوایز بین المللی بسیاری را به خاطر معماری خاص و زیبایش دریافت کرده است.

 

هتل آدم و حوا (پرسنل هتل)

هتل آدم و حوا (پرسنل هتل)

 

هتل آدم و حوا (Adam & Eve) دارای یکی از بزرگ ترین سالن های پذیرش دنیا با مساحت ۱۰,۰۰۰ متر مربع می باشد. این سالن انتظار دارای دیوار های کاملاً سفید و آینه کاری شدۀ بسیار زیبایی می باشد و  درختانی با سیب های قرمز مربع شکل که به عنوان نماد هتل می باشند، آن را تزیین کرده اند.

 

 هتل آدم و حوا (پذیرش هتل)

هتل آدم و حوا (پذیرش هتل)

 

هتل آدم و حوا (Adam & Eve) دارای یک ساحل اختصاصی می باشد که مهمانان می توانند در آن ساعت ها مشغول تفریحات و ورزش های ساحلی شوند همچنین می توانند در دریای تمیز و نیلگون مدیترانه شنا کرده و یا ساعت ها بر روی تخت های مخصوصی که برای آفتاب گرفتن در نظر گرفته شده اند دراز کشیده و از آفتاب آرامش بخش آنتالیا و مناظر زیبای دریای مدیترانه در کنار جنگل های منطقۀ بلک (Belek) لذت ببرند. همچنین در ساحل اختصاصی این هتل یک اسکله خصوصی نیز وجود دارد.

 

هتل آدم و حوا (ساحل اختصاصی)

هتل آدم و حوا (ساحل اختصاصی)

 

 

 

امکانات اقامتی هتل آدم و حوا :

 

امکانات اقامتی هتل آدم و حوا

امکانات اقامتی هتل آدم و حوا

 

هتل آدم و حوا (Adam & Eve) دارای ۴۷۶ اتاق لوکس و ۶۸ ویلا با امکانات کامل می باشد. اتاق های روشن و آرام بخش این هتل به گونه ای طراحی شده اند که آثاری پست مدرن از هنر به شمار می آیند. همۀ اتاق ها دارای لوازم و دیوار هایی به رنگ سفید،آینه کاری های زیبا و پنجرهایی با شیشه های بلند می باشند، که محیطی رویایی و عالی را برای اقامت مهمانان به وجود آورده اند.

 

امکانات اقامتی هتل آدم و حوا (ویلا های هتل)

امکانات اقامتی هتل آدم و حوا (ویلا های هتل)

 

هر اتاق دارای یک بالکن شخصی و تخت مخصوص می باشد که به راحتی می توان زیبایی های فضای بیرون هتل و مناطق اطراف را از آنها نظاره کرد. حس لامسه، حس بینایی و حس شنوایی همه توسط دکوراسیون های داخلی اتاق های هتل آدم و حوا مشغول خواهد شد، هر اتاق دارای یک سیستم نور پردازی پنهان و منحصر به فرد است و مهمانان می توانند خود طیف وسیعی از رنگ ها و نورهای موزون را انتخاب کنند.

 

امکانات اقامتی هتل آدم و حوا (تنظیم نور اتاق ها)

امکانات اقامتی هتل آدم و حوا (تنظیم نور اتاق ها)

 

میهمانان در حالی که از تنقلات اتاق ها استفاده می کنند، می توانند موسیقی متن فیلم های مختلف را از سیستم موسیقی ۵ کانالۀ اتاق ها گوش دهند. حمام این اتاق ها دارای امکانات بسیار مدرن و عالی می باشد. تمام اتاق ها به حمام اختصاصی و جکوزی، سشوار، خط تلفن مستقیم، تلویزیون ماهواره ای، اینترنت، یک تخت دو نفره، گاوصندوق، همچنین سیستم تهویه مطبوع مجزا و سیستم گرمایشی مجهز می باشند.

 

امکانات اقامتی هتل آدم و حوا

امکانات اقامتی هتل آدم و حوا

 

 • قیمت ها و امکانات دقیق تر اتاق های هتل ۵ ستاره آدم و حوا در انتهای مطلب می باشد.

 

 

 

امکانات ویژۀ اقامتی هتل آدم و حوا :

 

 

در هتل آدم و حوا برای تولد و سالگرد ازدواج مهمانان برنامه های ویژه ای در نظر گرفته شده است. برای تولد، رسپشن هتل یک کیک با لوگوی هتل و یک نوشیدنی مخصوص به اتاق مهمان می فرستد. همچنین برای سالروز عروسی، رسپشن هتل علاوه بر کیک و نوشیدنی مخصوص یک ظرف میوه و یک سینی دسر مخصوص نیز به اتاق مهمان می فرستد. قابل توجه است که این سرویس ها به صورت رایگان می باشند.

 

امکانات ویژۀ اقامتی هتل آدم و حوا

امکانات ویژۀ اقامتی هتل آدم و حوا

 

انجل مُون (Angel Moon) :

 

انجل مُون (Angel Moon) به معنی ماه فرشته برنامه ای برای زوج های جوانی می باشد که برای ماه عسل به این هتل می آیند. این برنامه که به صورت رایگان می باشد شامل : اقامت سریع، اولویت در رزرو رستوران های هتل، زیبا سازی اتاق با رنگ قرمز و سفید در روز اول، یک کیک با لوگوی هتل، نوشیدنی مخصوص، یک ظرف میوه و یک سینی دسر مخصوص می باشد. قابل توجه است، همراه داشتن سند ازدواج که از تاریخ آن ۹۰ روز نگذشته باشد لازمۀ این سرویس می باشد.

 

امکانات اقامتی هتل آدم و حوا (برنامۀ ویزۀ انجل موُن)

امکانات ویژۀ اقامتی هتل آدم و حوا (سرویس انجل موُن)

 

هیون موُن (Heaven Moon) :

 

هیون موُن (Heaven Moon) به معنی ماه بهشتی یک سرویس VIP برای زوج های جوانی است که برای ماه عسل به این هتل سفر کرده اند. هزینۀ این سرویس ۲۵۰ دلار می باشد که شامل : خوش آمد گویی ویژۀ پرسنل هتل، اقامت سریع، اولویت در رزرو رستوران های هتل، زیبا سازی اتاق با رنگ قرمز و سفید در روز اول، یک کیک با لوگوی هتل، زیبا سازی اتاق با گلبرگ های رز قرمز در روز اول، صبحانۀ روز بعد در اتاق (فقط روز اول)،شکلات فندقی، جکوزی پر شده و زیبا شده با گلبرگ های رز قرمز، نوشیدنی مخصوص، یک ظرف میوه و یک سینی دسر مخصوص می باشد. قابل توجه است، همراه داشتن سند ازدواج که از تاریخ آن ۹۰ روز نگذشته باشد لازمۀ این سرویس VIP می باشد.

 

امکانات اقامتی هتل آدم و حوا (سرویس VIP هیون موُن)

امکانات ویژۀ اقامتی هتل آدم و حوا (سرویس VIP هیون موُن)

 

 

استخر های هتل آدم و حوا :

 

 

استخر های هتل آدم و حوا

استخر های هتل آدم و حوا

 

هتل آدم و حوا (Adam & Eve) دارای ۷ استخر می باشد که ۵ استخر آن روباز و ۲ استخر دیگر به صورت سرپوشیده می باشند. همچنین یکی از بزرگ ترین استخر های دنیا در محوطۀ بیرونی این هتل ساخته شده است. این استخر با عرض ۱۴۰ متر، طول ۹۳۶ متر و عمق ۱٫۴ متر دو برابر استخر های استاندارد المپیک وسعت دارد. دور تا دور این استخر تمیز با صندلی های مخصوص حمام آفتاب احاطه شده که مهمانان می توانند از آن ها استفاده کنند و از محیط زیبا و آرام این استخر لذت ببرند. یک استخر دیگر با ابعاد ۵۴ متر عرض ۶۵۰ متر طول و عمق ۱٫۴ متر در نزدیکی استخر اصلی هتل قرار گرفته است.

 

استخر های هتل آدم و حوا (استخر اصلی)

استخر های هتل آدم و حوا (استخر اصلی)

 

دو استخر نیز به ویلا های هتل اختصاص داده شده اند که ابعاد یکی از آنها ۶۰ متر عرض، ۴۲۰ متر طول و ۱٫۴ متر عمق و ابعاد دیگری ۴۰ متر عرض، ۲۵۰ متر طول و ۱٫۴ متر عمق می باشند. این استخر ها فقط در اختیار مهمانانی می باشند که در ویلا های هتل اقامت دارند. در محوطۀ خصوصی ویلا ها نیز استخر های کوچکی برای راحتی مهمانان در نظر گرفته شده است.

 

استخر های هتل آدم و حوا (استخر مخصوص ویلا ها)

استخر های هتل آدم و حوا (استخر مخصوص ویلا ها)

 

پارک آبی :

 

یک استخر با مساحت ۱۶۰ متر مربع و عمق ۱٫۴ متر در محوطۀ بیرونی هتل واقع شده که چندین سرسرۀ آبی اطراف آن را احاطه کرده اند.

 

استخر های هتل آدم و حوا (پارک آبی)

استخر های هتل آدم و حوا (پارک آبی)

 

استخر های سرپوشیده :

 

دو استخر سرپوشیده نیز در داخل هتل و در سالن ماساژ قرار گرفته اند یکی از این استخر های با مساحت ۴۵۵ متر مربع و عمق ۱٫۴ متر مخصوص بزرگسالان و استخر دیگر با مساحت ۵۲ متر مربع و عمق ۳۵ سانتی متر مخصوص کودکان می باشند. همچنین یک جکوزی با مساحت ۱۵ متر مربع در کنار استخر های سرپوشیده قرار گرفته است.

 

استخر های هتل آدم و حوا (استخر سرپوشیده)

استخر های هتل آدم و حوا (استخر سرپوشیده)

 

 

رستوران ها و کافه های  هتل آدم و حوا :

 

 

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا

 

هتل آدم و حوا دارای ۸ رستوران می باشد که تنوع غذایی فوق العاده ای را برای مهمانان تهیه دیده اند. سرویس All Inclusive هتل آدم و حوا شامل : صبحانه، نهار، شام، سلف سرویس، صبحانۀ دیر هنگام، پذیرایی های طول روز، و کلیه نوشیدنی ها: چای، قهوه، نسکافه، نوشابه، آبمیوه و … می باشد که مهمانان می توانند ۲۴ ساعته از این امکانات رایگان استفاده کنند.

 

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا

 

رستوران اصلی :

 

این رستوران از ساعت ۷:۰۰ تا ۱۰:۰۰ صبح صبحانه، از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۴:۳۰ بدازظهر نهار و از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۲۱:۳۰ شب شام را به صورت رایگان برای مهمانان سرو می کند. غذا های این رستوران بین المللی بوده و با ذاعقه بیشتر مسافرین سازگار می باشد. همچنین بوفۀ غذا های رژیمی نیز در طول صبحانه، نهار و شام در دسترس مهمانان می باشد.

 

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (رستوران اصلی)

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (رستوران اصلی)

 

میان وعده های اسنک و کُرنر بار (Snack & Corners Bars) :

 

مهمانان از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۵:۳۰ بعد از ظهر در اسنک بار ( Snack Bar) و از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷:۰۰ در کُرنر فود (Food Corners) می توانند غذا ها، تنقلات و نوشیدنی های مختلفی چون بستنی، ساندویچ، مرغ سرخ شده، پیتزا، سیبزمینی، شیرینی، کلوچه و انواع نوشیدنی را امتحان کنند.

 

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (میان وعده های اسنک و کُرنر بار)

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (میان وعده های اسنک و کُرنر بار)

 

سِکرت بیسترُ (Secret Bistro) :

 

سِکرت بیسترُ (Secret Bistro) از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۱:۰۰ صبح برای صبحانۀ دیر هنگام، از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۳:۰۰ بامداد برای شام دیر هنگام و از ساعت ۳:۰۰ تا ۷:۰۰ صبح برای صبحانۀ زود هنگام در دسترس مهمانان می باشد.

 

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (سِکرت بیسترُ)

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (سِکرت بیسترُ)

 

شیرینی پزی اِبرولی (Ebruli Patisserie) :

 

در طبقۀ همکف هتل یک شیرینی پزی قرارا دارد که از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۹:۰۰ عصر به مهمانان هتل سرویس می دهد.

 

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (شیرینی پزی)

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (شیرینی پزی)

 

رستوران غذا های دریای مِزس (Mezes (Seafood) Restaurant) :

 

این رستوران که دارای هزینۀ جدا گانه می باشد بسیار شیک بوده و در آن غذا های دریایی سرو می شود. ساعت کاری اسن رستوران از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۲۲:۰۰ شب می باشد.

 

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (رستوران غذا های دریای مِزس)

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (رستوران غذا های دریای مِزس)

 

رستوران ترکی سارکی (Sark-i (Turkish) Restaurant) :

 

در این رستوران غذا های مختلف ترکی در اختیار مهمانان قرار می گیرد. این رستوران دارای هزینۀ جداگانه بوده و از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۲۲:۰۰ شب در دسترس مهمانان می باشد.

 

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (رستوران ترکی سارکی)

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (رستوران ترکی سارکی)

 

رستوران بین المللی (International Restaurant) :

 

این رستوران که از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۲۲:۰۰ شب باز می باشد انواع غذاهای بین المللی را سرو می کند.

 

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (رستوران بین المللی)

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (رستوران بین المللی)

 

رستوران بلایند (Blind Restaurant) :

 

رستوان بلایند (Blind Restaurant) که به معنی رستوران کور می باشد تجربۀ بسیار جالبی از صرف شام در تاریکی مطلق می باشد. مهمانان در تاریکی غذا سرو کرده و بدون مشاهدۀ غذا آن را میل می کنند. هزینۀ این رستوران به صورت جداگانه می باشد.

 

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (رستوران بلایند)

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (رستوران بلایند)

 

رستوران ایتالیایی بِسیلیکو (Basilico (Italian) Restaurant) :

 

در رستوران ایتالیایی بِسیلیکو (Basilico (Italian) Restaurant) که به معنی رستوران ریحان می باشد انواع غذا های ایتالیایی سرو می شود ساعت کاری این رستوران از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۲۲:۰۰ شب بوده و هزینۀ آن به صورت جداگانه می باشد.

 

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (رستوران ایتالیایی بِسیلیکو)

رستوران ها و کافه های هتل آدم و حوا (رستوران ایتالیایی بِسیلیکو)

 

هتل آدم و هوا دارای ۷ کافه در نقاط مختلف هتل می باشد که مهمانان می توانند در ساعات مختلف در نقاط گوناگون هتل مشغول صرف تنقلات و انواع نوشیدنی ها شوند. همچنین طولانی ترین بار دنیا با طول ۹۶ متر در این هتل واقع شده است.

 

هتل آدم و حوا (طولانی ترین بار دنیا)

هتل آدم و حوا (طولانی ترین بار دنیا)

 

 • برای مشاهدۀ عکس ها و ساعت کاری کافه های مختلف هتل آدم و حوا اینجا را کلیک کنید.

 

 

امکانات تفریحی در هتل آدم و حوا :

 

 

امکانات تفریحی در هتل آدم و حوا (برنامه های ساحلی)

امکانات تفریحی در هتل آدم و حوا (برنامه های ساحلی)

 

در هتل آدم و حوا سالن بزرگ و زیبایی وجود دارد که سقف آن با ۵ میلیون آینۀ ریز پوشانده شده است. هر شب در این سالن یک نمایش به سبک های فرانسوی، ترکی، مکزیکی، نئون پارتی، و … همراه با رقص های مرتبط برگزار می شود و همه پرسنل لباس مخصوص همان برنامه را می پوشند. همچنین هفته ای ۱ شب یک برنامه اجرای زنده موسیقی در کنار ساحل برگزار می شود.

 

امکانات تفریحی در هتل آدم و حوا ( برنامه های شبانه)

امکانات تفریحی در هتل آدم و حوا ( برنامه های شبانه)

 

صبح ها نیز در کنار استخر ها و ساحل اختصاصی هتل برنامه های تفریحی و مهمانی های فوق العاده ای برگزار می شوند که مهمانان را ساعت ها سرگرم می کنند.

 

 

امکانات تفریحی در هتل آدم و حوا (برنامه های کنار استخر ها)

امکانات تفریحی در هتل آدم و حوا (برنامه های کنار استخر ها)

علاوه بر برنامه های این هتل امکانات ورزشی و تفریحی دیگری چون سالن بدنسازی، ورزش صبحگاهی، والیبال ساحلی، واترپلو، ایروبیک، یوگا، زمین فوتبال کوچک، پیلاتز، سالن اسکواش، میز پینگ پنگ و پارک کودکان اشاره نمود.

 

هتل آدم و حوا (ورزش صبحگاهی)

هتل آدم و حوا (ورزش صبحگاهی)

 

 

سالن ماساژ و سلامتی هتل آدم و حوا :

 

 

 

هتل آدم و حوا (سالن ماساژ و سلامتی)

هتل آدم و حوا (سالن ماساژ و سلامتی)

 

سالن ماساژ و سلامتی این هتل با مساحت ۵,۵۰۰ متر مربع دارای ۵۰۰ متر مربع سالن تناسب اندام مجهز، ۶۵ متر مربع استخر سرپوشیده، جکوزی و بخش آب درمانی می باشد. همچنین ۲۶۵ متر مربع حمام ترکی، دو سونای مرطوب و یک سونای خشک در این سالن برای مهمانان در نظر گرفته شده است.

 

هتل آدم و حوا (سالن ماساژ و سلامتی)

هتل آدم و حوا (سالن ماساژ و سلامتی)

 

محیط سالن ماساژ هتل بسیار آرامش بخش و زیبا بوده و انواع ماساژهای گوناگون در دسترس مهمانان می باشد. همچنین این سالن ماساژ شامل بخش زیبایی پوست نیز می باشد که مجهز به تکنولوژی روز دنیا است. قابل توجه است که خدمات این بخش شامل هزینۀ جداگانه می باشند.

 

هتل آدم و حوا (سالن ماساژ و سلامتی)

هتل آدم و حوا (سالن ماساژ و سلامتی)

 

 

 

امکانات و قیمت بدون تخفیف اتاق های هتل آدم حوا :

 

 

امکانات اقامتی هتل آدم و حوا

امکانات اقامتی هتل آدم و حوا

 

 

اتاق های استاندارد :

 

اتاق های استاندارد دو نفره

اتاق های استاندارد دو نفره

 

این اتاق دارای مساحت ۶۴ متر مربع است که ۴۸ متر آن مربوط به فضای اتاق و ۱۶ متر آن بالکنی با منظرۀ جنگل سرسبز و دریای نیلگون مدیترانه می باشد. این اتاق ها در ساختمان اصلی هتل قرار گرفته اند و امکاناتی چون : یخچال کوچک، تلویزیون ال سی دی، کتری (برای چای و کافی)، سیستم تهویه مطبوع، سیستم گرمایش، تنظیم و تغییر رنگ نور اتاق ها، میز وصندلی، تخت دو نفره، برق ۲۲۰ ولت، یک تخت در بالکن، گاو صندق، سشوار، جکوزی (در اتاق مخصوص معلولین وجود ندارد)، تلفن با خط مستقیم و اینترنت پر سرعت در آنها برای آسایش بیشتر مهمانان قرار گرفته است. قابل توجه است که ۶ اتاق مخصوص معلولین در نظر گرفته شده است.

 

اتاق های استاندارد دو نفره

اتاق های استاندارد دو نفره

 

 • قیمت هر شب اقامت در اتاق استاندارد با منظرۀ جنگل برای ۲ نفر ۳۵۶ دلار می باشد.

 

 • قیمت هر شب اقامت در اتاق استاندارد با منظرۀ دریا برای ۲ نفر ۵۳۴ دلار می باشد.

 

 • قیمت هر شب اقامت در اتاق استاندارد مخصوص معلولین با منظرۀ جنگل برای ۲ نفر ۳۵۶ دلار می باشد.

 

اتاق های استاندارد دو نفره

اتاق های استاندارد دو نفره

 

 

اتاق های استاندارد ۳ نفره :

 

اتاق های استاندارد سه نفره

اتاق های استاندارد سه نفره

 

بعضی از اتاق های استاندارد هتل با اضافه شدن یک تخت به اتاق ۳ نفره تبدیل می شوند. اتاق های ۳ نفره همان امکانات اتاق ۲ نفره را دارند.

 

اتاق های استاندارد سه نفره

اتاق های استاندارد سه نفره

 

 

 • قیمت هر شب اقامت در اتاق استاندارد ۳ نفره برای ۳ نفر با منظرۀ جنگل ۵۳۴ دلار می باشد.

 

 • قیمت هر شب اقامت در اتاق استاندارد ۳ نفره برای ۳ نفر با منظرۀ دریا ۸۰۰ دلار می باشد.

 

 

سوئیت :

 

سوئیت های هتل آدم و حوا

سوئیت های هتل آدم و حوا

 

سوئیت های هتل دارای مساحت ۱۹۰ متر مربع می باشند که ۱۲۰ متر آن مخصوص فضای داخلی سوئیت که شامل ۱ اتاق خواب می شود و ۷۰ متر آن بالکونی بزرگ با منظرۀ دریا می باشد. این سوئیت ها شامل امکاناتی چون : یخچال کوچک، تلویزیون ال سی دی، کتری (برای چای و کافی)، سیستم تهویه مطبوع، سیستم گرمایش، تنظیم و تغییر رنگ نور اتاق ها، میز وصندلی، تخت دو نفره، برق ۲۲۰ ولت، یک تخت در بالکن، گاو صندق، سشوار، جکوزی (در اتاق مخصوص معلولین وجود ندارد)، تلفن با خط مستقیم و اینترنت پر سرعت در آنها برای آسایش بیشتر مهمانان قرار گرفته است.

 

سوئیت های هتل آدم و حوا

سوئیت های هتل آدم و حوا

 

 • قیمت هر شب اقامت در سوئیت برای ۳ نفر ۹۳۴ دلار می باشد.

 

سوئیت های هتل آدم و حوا

سوئیت های هتل آدم و حوا

 

 

کینگ سوئیت :

 

گینگ سوئیت

گینگ سوئیت

 

این سوئیت دارای ۵۰۰ متر مربع فضای داخلی شیک، که شامل ۲ اتاق خواب و یک نشیمن و ۲ حمام می باشد، همچنین ۱۹۲ متر مربع بالکن با منظرۀ زیبای دریای مدیترانه که به استخر نیز راه دارد ای سوئیت را منحصر به فرد کرده است. امکانات این سوئیت کامل بوده و هر گونه وسیله ای برای آسایش مهمانان در آن قرار گرفته است.

 

گینگ سوئیت

گینگ سوئیت

 

 • قیمت هر شب اقامت در سوئیت کینگ برای ۶ نفر ۲۰۱۳ دلار می باشد.

 

گینگ سوئیت

گینگ سوئیت

 

 

نکات قابل توجه :

 

 

 

 • ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ بعدازظهر و ساعت خروج از آن ۱۲:۰۰ ظهر می باشد.
 • هزینۀ تخت اضافی برای کودکان زیر ۱۶ سال سال ۷۵ درصد مبلغ اتاق خواهد شد.
 • به هر اتاق فقط یک تخت اضافی تعلق می گیرد.
 • ورود حیوانات خانگی در هتل ممنوع می باشد.
 • بعضی از رستوران های هتل خارج از سرویس All Inclusive می باشند. لطفاً قبل استفاده از خدمات آنها به این امر دقت کنید.

 

راه های ارتباطی با هتل آدم و حوا :

 

 

 

آدرس :
Iskele Mevkii, Belek
۰۷۵۰۰ – Antalya – Turkey

 

تلفن :
۹۶ ۰۵ ۴۴۴(۲۴۲) ۹۰+
۰۰ ۱۴ ۷۱۰(۲۴۲) ۹۰+

 

فکس :
۱۴ ۱۴ ۷۱۰(۲۴۲) ۹۰+

 

ایمیل :
reservation@stonegrouphotels.com

 

وب سایت رسمی هتل :

www.royaladamevehotel.com

نظر شما چیست؟ ( ۱ دیدگاه )

 • با تشکر فراوان از سایت بسیار خوب و کاملتون

 • .::: تورهای داخلی :::.

  .::: ابر برچسب ها :::.

  اخبار گردشگری ایتالیا بانکوک باکو تایلند ترکیه تفلیس تور تور آذربایجان ، لحظه آخری ، ارزان تور آنتالیا ، لحظه آخری ، ارزان تور ارزان کیش ، لحظه آخری تور ارزان کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور ارمنستان ، لحظه آخری ، ارزان تور استانبول ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور امارات تور ایران تور ایروان تور بانکوک ، لحظه آخری ، ارزان تور باکو ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور تایلند ، لحظه آخری ، ارزان تور ترکیه تور تفلیس ، لحظه آخری ، ارزان تور داخلی ، لحظه آخری ، ارزان تور دبی ، لحظه آخری ، ارزان تور قشم تور قشم ، لحظه آخری ، ارزان تور لحظه آخری ، آفرهای مسافرتی لحظه آخری و ارزان تور مارماریس ، لحظه آخری ، ارزان تور مالزی ،آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور مالزی از مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 96 ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 97 ، لحظه آخری ، ارزان تورهای تابستان 95 تور پاتایا ، لحظه آخری ، ارزان تور کوالالامپور تور کوالالامپور از مشهد تور کوش آداسی ، لحظه آخری ، ارزان تور کیش ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور گرجستان ، لحظه آخری ، ارزان جاذبه های گردشگری جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های گردشگری تفلیس جاذبه های گردشگری دبی جاذبه های گردشگری گرجستان دبی هتل هتل های 5 ستاره آنتالیا هتل های آذربایجان هتل های آنتالیا هتل های باکو هتل های تایلند هتل های تفلیس هتل های دبی هتل های گرجستان پاتایا پوکت چین گرجستان

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به تور ایران است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است