جستجوی پیشرفته

پرهیجان ترین پارک آبی های جهان را بشناسید

پرهیجان ترین پارک آبی های جهان را بشناسید

یکی از پر طرفدار ترین تفریحات در تابستان و هوای گرم بازی در پارک آبی های سراسر جهان است ، سرسره های آبی و بازی های آبی هیجانی کاملاً متفاوت را میتوانند برای شما فراهم کنند ، چه به دنبال بازی های هیجانی پارک های آبی باشید و چه فقط بخواهید خنکای آن را حس کنید خواندن این پست به شما کمک می کند تا حرارت و گرمای تابستان را کم کنید. در این پست می خواهیم پارک های آبی هیجان انگیز جهان را به شما معرفی کنیم .

پارک آبی آدالند، ترکیه

پارک آبی آدالند ترکیه از بزرگ ترین پارک های آبی جهان است و در آن می توانید سوار بر ۳۰ نوع بازی و سرسره مختلف شوید. در این پارک می توانید غیر از تجربه بازی های هیجان انگیز مختلف سوار قایق بر روی رودخانه خروشان هم بشوید.

پارک آبی آدالند، ترکیه

پارک آبی استار بیچ، یونان

در یونان در تفریحگاهی ساحلی، پارک آبی استار بیچ قرار دارد در این پارک می توانید سوار بر قایق های موز در اقیانوس شوید، بر روی یک تیوب رودخانه را به سمت پایین بروید و حتی هیجان بانجی جامپینگ را تجربه کنید.

پارک آبی سان وی لاگون، مالزی

در تابستان امسال در هر جایی نزدیک کوالالامپور که هستید خودتان را به پارک آبی سان وی لاگون برسانید. این پارک بزرگ ترین پارک آبی مالزی است و ۱۳۰۰۰ متر مربع مساحت دارد. در این پارک استخر، استخر مواج، رودخانه شناور و سرسره های بزرگ وجود دارد و در قسمتی از آن می توانید در کنار شن ها و درختان تخل موج سواری کنید.

پارک آبی سان وی لاگون، مالزی

پارک آبی سومارلند، سوئد

این پارک آبی سوئدی از پارک های موضوعی زیادی تشکیل شده که جذابیت های زیادی را به آن داده است. در این پارک به غیر از بازی ها و تفریحات هیجان انگیز می توانید نمایش های آبی را ببینید و حتی سوار بر قایق های بادی شوید.

پارک آبی آکالندیا، اسپانیا

در این پارک آبی فقط افراد شجاع می توانند جرات کنند و سوار بر سرسره بیگ بنگ شوند این سرسره آبی آنقدر ارتفاع دارد که با هیچ سرسره ای قابل مقایسه نیست! بر روی سرسره های دیگر این پارک می توانید در هنگام پایین آمدن با دوستان خود مسابقه بگذارید.

پارک آبی چایم لانگ، چین

پارک آبی چایم لانگ یکی از سریع ترین و بلندترین سرسره های آبی جهان را دارد. این پارک آبی در داخل شهر بازی بزرگ شهر گوانجو چین قرار گرفته است.

پارک آبی جهانی، کانادا

پارک آبی جهانی در شهر ادمونتون در مرکز خرید ادمونتون قرار دارد. در این مرکز خرید پس از این که مدتی را به خرید گذراندید برای استراحت به این پارک بروید فرقی نمی کند که در چه ماهی از سال باشید این پارک آبی سرپوشیده در تمام مدت سال دمای مناسبی برای تفریحات آبی دارد.

پارک آبی جهانی، کانادا

پارک آبی سند کستل، انگلیس

انگلستان قلعه های زیادی دارد اما سند کستل با امکانات تفریحی خود برنده جوایز زیادی شده است. این پارک بزرگ ترین پارک آبی انگلستان است و ماشین مواج و رودخانه تنبل از جاهای پرطرفداری هستند که همیشه افراد زیادی در آن قرار دارند.

منبع : list25

تور ایران مرجع : تور آنتالیا

پرهیجان ترین پارک آبی های جهان را بشناسید ، پرهیجان ترین پارک آبی های جهان را بشناسید ، پرهیجان ترین پارک آبی های جهان را بشناسید ، پرهیجان ترین پارک آبی های جهان را بشناسید ، پرهیجان ترین پارک آبی های جهان را بشناسید

.::: تورهای داخلی :::.

.::: ابر برچسب ها :::.

اخبار گردشگری ایتالیا بانکوک باکو تایلند ترکیه تفلیس تور تور آذربایجان ، لحظه آخری ، ارزان تور آنتالیا ، لحظه آخری ، ارزان تور ارزان کیش ، لحظه آخری تور ارزان کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور ارمنستان ، لحظه آخری ، ارزان تور استانبول ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور امارات تور ایران تور ایروان تور بانکوک ، لحظه آخری ، ارزان تور باکو ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور تایلند ، لحظه آخری ، ارزان تور ترکیه تور تفلیس ، لحظه آخری ، ارزان تور داخلی ، لحظه آخری ، ارزان تور دبی ، لحظه آخری ، ارزان تور قشم تور قشم ، لحظه آخری ، ارزان تور لحظه آخری ، آفرهای مسافرتی لحظه آخری و ارزان تور مارماریس ، لحظه آخری ، ارزان تور مالزی ،آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور مالزی از مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور مشهد ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 96 ، لحظه آخری ، ارزان تور نوروز 97 ، لحظه آخری ، ارزان تورهای تابستان 95 تور پاتایا ، لحظه آخری ، ارزان تور کوالالامپور تور کوالالامپور از مشهد تور کوش آداسی ، لحظه آخری ، ارزان تور کیش ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور کیش از مشهد ، آفرهای ارزان ، لحظه آخری تور گرجستان ، لحظه آخری ، ارزان جاذبه های گردشگری جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های گردشگری تفلیس جاذبه های گردشگری دبی جاذبه های گردشگری گرجستان دبی هتل هتل های 5 ستاره آنتالیا هتل های آذربایجان هتل های آنتالیا هتل های باکو هتل های تایلند هتل های تفلیس هتل های دبی هتل های گرجستان پاتایا پوکت چین گرجستان

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به تور ایران است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است